» »

Outlook Express težava

Outlook Express težava

Engineer_SLO ::

imam en problem ki sploh ni problem ,ampak sem pač tako navajen da vsaki malenkosti pridem do dna...

za kaj gre...

problem je v tem da mi outlook expressu noče prikazati priponke tudi v glavi sporočila ki se prikaže od spodaj,temveč moram na sporočilo dvolklikniti in šele potem vidim v odprtem oknu priponko....

stvar je moteča zato ker sem bil do sedaj navajen da sem lepo samo pogledal na sporočilo,priponko pa samo kliknil v glavi sporočila...

kar naenkrat je to izginilo,jaz pa bi rad to zopet usposobil....

poizkusil sem že vse v nastavitcah pa ne pomaga,tako da mislim da je to bolj stvar registra...

če kdo pozna rešitev bi prosil za pomoč....

:\

Han ::

Zadevo pokvari slovenski jezik. Odstrani slovenski LIP (Language Interface Pack), pa boš videl priponko...

sinko999 ::

Hum jast pa imam eno drugo težavo ki spada v to temo. Dobil sem v OE 90 sporočil od ene osebe ki so bila vsa enaka potem sem jih izbrisal. Potem pa ko sem znova zagnal OE mi ni hotel pokazati sporočila odpre se samo leva stran. Težavo sem delno rešil tako da sem premeimenoval imenik kje so shranjena sporočila in jih nato uvozil v OE. In zdaj dela samo je pa problem ker se en del sporočil ni uvozil.
Ni? ni ve?no !

Rok Nemec ::

za 2fast:

WORKAROUND
To work around this problem :

1. Copy the Inetres.dll file from the \Program Files\Internet Explorer\MUI\Lang-id folder to the %Windir%\MUI\Fallback\Lang-id folder.
2. Rename the Inetres.dll file that you moved to the %Windir%\MUI\Fallback\Lang-id folder to Inetres.dll.mui.
3. Delete the Inetres.dll file from the \Program Files\Internet Explorer\MUI\Lang-id folder.

Zgodovina sprememb…

Rok Nemec ::

za sinko999:

Uborabi DBXtract, in iz inbox.dbx (ali prejeto.dbx) ekstrahiraj mesiđe v en direktorij. Potem označi vse mesiđe v tistem direktoriju in naredi drag & drop v Outlook express mapo (v Inbox ali prejeto).

http://www.pcworld.com/downloads/file_d...

Zgodovina sprememb…

cryptozaver ::

Jeff: 10x

Engineer_SLO ::

najlepša ti hvala za odgovor Jeff,upam da se ti bom lahko kako oddlolžil.....

:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outlook Express težave s prejemanjem priponk

Oddelek: Programska oprema
123145 (551) huwi
»

Outlook Express

Oddelek: Pomoč in nasveti
112229 (867) amigo_no1
»

outlook expres priponka

Oddelek: Programska oprema
122303 (1969) sloxl8
»

outlook express in pošta

Oddelek: Programska oprema
102440 (2332) knesz
»

Slovenski XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
538417 (7062) Han

Več podobnih tem