» »

En problem z Win XP?

En problem z Win XP?

Huey P ::

Tako gre;
Grem v Win XP (Whistler - Beta 2) in vstavim CD od Quake 3. Nič se ne pokaže, nič se ne odpre. Grem v Moj Računalnik in dvokliknem na CD-ROM; odprem E: pogon (CD-ROM) in vidim le eno mapo in nič drugega. Kaže pa mi, da je na CDju nekje 500 mega podatkov - torej kje so? Vse kar jaz vidim je le ena mapa (z imenom Quake 3) in nič drugega. Za vsak slučaj probam nastaviti na "Pokaži vse skrite in sitemske mape" - retzultat je isti!
Ko pa grem v Windows ME in vstavim isti CD pa mi vse teče kot namazano (CD se sam zažene...).

Zdaj me res zanima kaj bi lahko bilo narobe.

Prosim za pomoč.

..::DOOM III: The Legacy::..

sasox ::

Probaj dobiti (v primeru da nimaš original CD-ja) še kakšen drug CD...........Pri meni se je vse inštaliralo normalno.........pa tudi na CD-ju sem videl vse filete......

Huey P ::

Fora je v tem, da mi ta isti CD (ni original) gre pod Win ME gladko, le pod XP mi nekaj jebe!

..::DOOM III: The Legacy::..

sasox ::

Ja to je res čudno.................meni je pač delalo to tako v win2k kot v winXP :)

andrej ::

a si ta CD zapeko pod win ME? A mas pod win me instaliran kak program za peko CD-jev?

Huey P ::

andrej;
Sicer mi je ta CD pekel en kolega, samo mislim, da je pohal pod ME. Misliš, da zaradi tega ne gre?

..::DOOM III: The Legacy::..

andrej ::

mislim, da to ne bi smelo bit to. mogoce bi lahko bli problemi ce bi sam zapeko pod ME pa da CD-ja nebi zakljuco...
ma samo ugibam. cudno je to. probaj v Device Managerju odstranit CD in restarta masino...

Huey P ::

Jaz osebno mislim, da so Okna kriva.
Ker mi nekaj zajebava, če dam kakšen malo bolj poškraban CD, ko pa grem v ME pa dam not istega pa ga prepozna in zažene...

andrej; še eno vprašanje - Ko ti mine preizkusna verzija XP (14 dni) potem ne moreš še zadnjič v Winse oziroma se sami odinstalirajo al kaj se zgodi?

..::DOOM III: The Legacy::..

andrej ::

tezko je rect kaj se je problem. probaj v kaksnem drugem racunalu x XP-ji.

ce XP-jev ne aktiviras v 14 dneh, se ti pojavi samo zaslon, kjer te ne spusti dalje dokler ne opravis aktivacije. To pomeni, da sistema ne mores uporabljat ampak samo gledas tisti aktivacijski zaslon.

teh 14 dni ni preizkusna doba. Preizkusna doba je 180 dni za vse beta verzije. po tem casu sistem "neha" delat cetudi si aktiviral. teh 14 je samo da pri MS stestirajo aktivacijo.

PIII850 ::

A si mogoče sprobal z windows comanderjem???? ali kar z unim default explorerjem ki ji v WINXP. Tam mors, dat da ti prikaze celotno vsebino CD. Je neka taka opcija tam nekje

miha ::

Huey P ... verjemi da ni zaden


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cudne tezave z CD-ROM-om pod WIN XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
151573 (1367) Buggy
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452261 (1632) BlackHole
»

WINDOWS XP

Oddelek: Programska oprema
221408 (970) EvilK|NG
»

Win xp-vprašanja

Oddelek: Programska oprema
141172 (1028) andrej
»

WinWhistler Beta2

Oddelek: Programska oprema
412116 (1612) andrej

Več podobnih tem