» »

ATI Radeon 9200se težave!

ATI Radeon 9200se težave!

predator32 ::

Naložene imam Windows XP, grafično ati radeon 9200se in zadnje gonilnike iz Omega driver(ati catalyst) problem se pojavi ko inštaleram igro,in jo hočem začet igrat,nikakor me ne spusti v igro,enostavno me vrže ven,pojavi se črn zaslon,kot da je ekran v mirovanju(izklopljen)
in ga je potrebno resetirat,bilo kakšno igro sem dosedaj nalagam bolj zahtevno nisem mogel zagnat ali igrat..
prav tako imam naložen zadnji direct x..
Je mogoče krivda v driverjih grafične,poskusil sem tudi starejše pa je isto..
ali naj raje naložim tiste ki sem jih dobil zraven grafične(so zastereli) .
prosim za pomoč

raab himself ::

naloži si program PowerStrip in mislim da bo pomalgalo ker jest sem mel enak problem z 8500 ampak zdej je dobro. ta program je v bistvu za nastavitve in omogoča tut navijenje apmak izgleda d je pol karta mal bol stabilne , splača se probat.

predator32 ::

Sem naložil ta Power strip vendar zadeva še vseeno ne funkcionira,tako kot bi morala..
pridem v igro in me po kakšni minuti vrže ven iz igre,nastane vse črno,ali pa me enostavno zamrzne in je potreben restart..
to večinoma pri vseh igrah..

raab himself ::

ja dej mal z tem programom znižaj frekvenco p pol probij.

Sami ::

Karta je narejena, da ti deluje na default frekvenci, na tvojem mestu je nebi nižal. Pa naloži najnovejše ATI uradne driverje, mogoče je to problem. Ali pa uveljavi garancijo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

borki ::

Če je kartica ati radeon 9200 se.Potem je zaklenjena in je nemoreš navijati pravzaprav nič spreminjati sploh pa frekvenco ne.

raab himself ::

hja zaklenjena, lahko čeprav ima moj kolega prav to 9200 se pa lahko brez kakšnih koli problemov spreminja frekvenco.

s tem ko bi zmanšal frekvenco bi lahk preveru če je kaj narobe z pregrevanjem karte no če pa ma garancijo pol pa ni panike

predator32 ::

Še vedno sem pri problemu z grafiko,nikakor nemorem odstranit težav,vse poskusil,tudi nov direct x sem naložil,vse težave se ponavljajo kot sem že prejšnem postu napisal..
je pa nekaj novega..po novem se mi izpiše sledeča stvar...
VPU RECOVER HAS RESET YOUR GRAPHICS AS IT WAS NO LONGER RESPONDING TO GRAPHICS DRIVER COMMANDS
Se komu sanja kaj zdaj naprej??Kako odpravit težavo?Računalnik je po tem obvestilu treba ponovno zagnati .

CaqKa ::

predator32 ::

Ja hvala za te forume kjer so omenjene težave kot jih imam sam..vendar na žalost zastopim angleščino kot namlajši sin iz vrtca-se pravi nič-zatorej kaj konkretno da bi saj vedel kaj je narobe in s čim naj odpravim težave???ali mi javi to napalo ali me enostavno vrže ven iz igre ali zamrzne računalnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VPU recover

Oddelek: Pomoč in nasveti
6570 (521) slo114
»

crn ekran, ne shrani nastavitev...

Oddelek: Pomoč in nasveti
7795 (738) Duhec
»

Težave z grafično kartico pri igranju iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
251329 (917) sela123
»

Vrže mi iz iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
111103 (960) Sadida
»

VPU Recover????

Oddelek: Pomoč in nasveti
151674 (1332) fahrenGONE

Več podobnih tem