» »

UT classic in CS(ns) matchi + problemček

UT classic in CS(ns) matchi + problemček

T0RN4D0 ::

Zdravo!

#1 Skup smo spravl counter strike klan, zato me zanima če bi kdo tu bil prapravlen it kak war proti nam... server mamo mi, (lahko tud na vašem, samo mora bit ns >:D ) za čas pa lahko napišete tu, al pa pridete kej na irc na kanal #5star @IRCnet :)

#2 a vete za kakšen UT server, da je dost ljudi gor? Končno sem ga usposobu nekak, pa nimam zdj nikogar da bi mi bil konkurenca... al pa če je kak klanovc tu, pa rab kdo novga člana. (LoL v en klan so me vabl grem včer mal špilat pa modela pustim na 25:1 :\

#3 sicer sumim da imam zvočno neki pokvarjeno, ker mi hrešči zvok pr CS po parih minutah (tud MP3ji, samo daš pavzo pa je spet par minut mir :P ) ampak pri UTju mi pa kar zgine enaa "plast" zvoka, se pravi ne slišim ko hodim, ko drugi hodijo, streljanja in podobnega... (hehe mal težje je špilat :| ) glasba v ozadju pa dela. :S A kdo ve al je možno da so krivi samo original driverji za plato, al je zvočna al pa celo kdo je oz ima podobn problem* :8)


LP v upanju da bom lahko kmal kakemu slo-techerju glavo odstranu. >:D

edit: ene 3 črke pozabu
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.
  • spremenil: T0RN4D0 ()

Matek ::

http://www.clanbase.com

Tule najdeš internetne lige, v katerih tekmujejo klani. Če imate CS klan, se lahko prijavite na stran in začnete igrati na kateri od lestvic. Prav tako lahko vidiš, kateri klani (v tvojem primeru UT) iščejo memberje in se poskusiš pridružiti. Odklikaj na stran in preberi FAQ.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

WTF? ::

Moj klan bi z veseljem mel war proti vam :D

Ampak mora biti na nasem serverju,kjer imamo HLTV,Cheating death itd..... Tako,da se ne da goljufat ! Po koncani tekmi vam nas admin lahko poslje HLTV in to je to !!
Ste zainteresirani ?

Aja,nas klan se imenuje c.Stane in smo prisli na svoj racun sele zdaj,ko imamo prenovljeno ekipo tak da....smo trd oreh :D

T0RN4D0 ::

Vidiš zdj če bi bil jst moderator MMM bi ti link mal popravu. :) tko si boš mogu pa sam. :P

grem pogledat na clanbase, pa mal zatežim kje se lahko joinam... :) samo obrnit morm še ta tedn na hitr da se mal ogrejem.

WTF? : hehe povej kdaj vse mate čas, kolk playerjev rabmo (4, 5?) da se mi probamo zorganizirat... :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

T0RN4D0 ::

Hehe grem zdj najbrž v {R} (GSXR) klan (UT) pa recimo da bo kej akcije. [:)]
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

WTF? ::

Ja mi bi igral 5on5 ,2 mapi 24 rund pride na vsako mapo in to je to :)

Cajt mamo pa recimo v Petek,Soboto,Nedeljo :)

Kero mapo bi vi mel ? Mi imamo de_dust2 :)

T0RN4D0 ::

Hehe mapa ne vem... vse obvladamo. >:D

Jst bi šow kr aawp map samo se vsi drugi nebi strinjal. :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

WTF? ::

dobiš me na MSN : _psiho_@email.si

Pa se bova vse pomenla :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti klan? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
156119901 (97724) einstein :P
»

Day of defeat Source free weekend

Oddelek: Igre
331840 (880) mozicl
»

Kako si ustvariti lasten cs klan?

Oddelek: Igre
51704 (1594) jRk0
»

COD MP problem

Oddelek: Igre
141920 (1670) Matek

Call of Duty izivi CLAN Apocalipse

Oddelek: Igre
171407 (1321) SNOW BALL

Več podobnih tem