» »

radeon 8500 le težave - pomoč!!!

radeon 8500 le težave - pomoč!!!

raab himself ::

hja težave so se zacele ko sem prvič zagnal nfs hp 2, po nekaj minut igranja se je pojavil črn ekran in barvne črte ter nepijetno " ropotanje" . sedaj pa se to pojavi skoraj za vsak špil kot nprimer doom 3, gtr ... . Mnjal sem ze vse driverje od herculesa do atijeve strani p nič ne pomaga prabral že marsikateri forum pa nič :'(


ja še moja kišat

amd 2.0
256mb ram
težavna herculesova 8500 le
msi-jeva plata via kt 400

kaj narediti ??? ce se najde kdo ki zna rešit ta problem ,hja vsaka mu čast :)

davidb ::

Meni se dogaja isto. Zmanjšujem navitost kartice pa je za nekaj časa dobro

raab himself ::

hja moka kartica spoh nikol ni bla navite je pa res d mi je enkrat poču venilator sam tisto sp mol popravo nekje sem prebral

http://www.driverheaven.net/showthread....

d naj bi bli driverji ampak kaj pa vem

men se dogajajo take cudne fore naprimer nfs hp 2 ena proga dela brez problemov druge pa sploh ne:(

jRk0 ::

mojemu bratrancu se je to tudi dogajalo. zdaj pa je nehalo, samo ne vem zaradi cesa...mogoce ratajo po parih letih obcutljivi za navitje:) jaz mam od prvega dne ze flashanega pa nikol ni delal na default frekvenci, pa dela normalno...edino vcasih ce je res prevroce se kar izklopi slika:) na ramih mam pa pasivne hladilnike.
You fuck up once, you loose two teeth.

raab himself ::

kak se reče onmu programu za navijat oz d vidiš frekvenco graf. karte mislim d je nekak twicker al neki podobnga, kdo ve :\

masterpsi ::

jst mam tudi radeona 8500, zdej je na drugi plati, pa mi ni delu problemov ne na prvi, ne na drugi. Neki sm se igral z navijanjem ... zdej mam 150MHz, navit se je dalo tja do 164MHz. Sam za tako razliko ... par % se mi ni zdelo smiselno, tko da mi laufa zdej spet na 150MHz. Al je 250MHz .... ma sej ne vem :)


skratka ... imam cca. pol leta in nikol nobenih problemov.

LP

raab himself ::

ja vrjetno 250mhz (procesor in ram) ja ka pa nfs hp2 ti laufa brez probleomov??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volt mod na grafični (stari grafični)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381816 (1118) Tic
»

3d mark 2003 je za...

Oddelek: Pomoč in nasveti
8942 (755) R@C@
»

Hercules 3D Prophet 8500LE 128Mb DDR-katere driverje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8777 (707) sk8er
»

PowerMagic Radeon 9000 probljem spljoh in oh

Oddelek: Pomoč in nasveti
7778 (657) TribesMan
»

Unlock AMD XP in stabilnost ???

Oddelek: Navijanje
181202 (819) R@C@

Več podobnih tem