» »

NAPAJALNIK za Voodoo5500

NAPAJALNIK za Voodoo5500

gorenc ::

Ker imam v ohisju presvoh napajalnik (200W), bi si za voodooja 5500 naredil zunanji napajalnik. Zanima me, koliko voltov potrebuje doticna kartica za napajanje svojih procesorjev. 12V !?

luni ::

urm in kako nameravas zadevo priklopit na voodooja? preko molexa? potem raje nekje spedenaj en AT napajalnik in ga povezi s svojim ATX, pa bo dovolj
Artificial Intelligentia

msmiha ::

Če se ne motim dela voodoo 5 5500 na 12v.Boljša režitev bi bila tista, ki ti jo je predlagal Luni.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

yjj ::


Daj kupi mx in daj mir

EASYdoor ::

nikar geforcov kupovat, se posebej ce imas plato s via cipovjem! kupi voodooja, ce imas kak napajalnik odvec, potem lahko priklopis oba, tako kot je to napisal Sergio:

http://www.slo-tech.com/triki/2nap/2nap...

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

gorenc ::

Bom kartico kar na en star napajalnik (200W) povezal, ki ga bom priklopil na strom in ga zaenkrat imel zunaj ohisja. Sej mora delovat, a ne? A je vseeno, ce je AT al ATX napajalnik? Jaz imam enga starega AT.
yjj: a znas ti se kaj drugega kot tezit folku? Ce je ta forum preotrocji zate potem pejt drugam.
Jaz pac nisem hodil na srednjo elektro solo in ce postavljam neresna ali smesna vprasanja se opravicujem.

KamikazA ::

Jaz bi na tvoje mestu rajši vetilatoje, CD-Rome in podobne porabnike priklopil na zunanji napajalnik! Pa ne pozabi ohišja napajalnika z ohišjem računalnika povezati (GND)!

EASYdoor ::

ti sam voodooja kup :D

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava napajalnika v serijskem PC-ju

Oddelek: Loža
152150 (1845) Dr_M
»

Računalnik se noče zagnati

Oddelek: Pomoč in nasveti
156082 (5432) Uporabnik-6
»

Nov napajalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
252362 (2090) Hribowc
»

predelava ATX v AT Napajalnik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91882 (1659) Pudding
»

Napajalnik

Oddelek: Strojna oprema
261291 (1046) krneki

Več podobnih tem