» »

Kako navijas s plato Abit VT6X4?

Kako navijas s plato Abit VT6X4?

Trubar ::

Men negelde kako nastavim mnozitelje in frekvence pokaze isto?! 8-O (se pravi moj Celeron 566 se vedno ostane 566!!!) Kdo ma to plato pa kako je s tem hudicem >:D kaj navil?

HELP?!

alien-w ::

se enkrat:
hihi snooty, ti ne znas! Pri navijanju Celeronov mors navijat z zunanjo frekvenco = FSB. Pejt v soft meni, pa tm nastimi frekvenco (po defaultu je 66) nastimej najprej na tm okol 80, pol pa pejt pocas naprej proti 100. Tega se seveda loti, ce imas zrihtano ksno coolanje --> golden orb bi koristu, drgac ne it OCjat. Najprej poskrb za luftanje.

EASYdoor ::

jest mam tut to plato pa sem svojga cel. 433 komot navil na 540 Mhz (83×6.5) pa malo voltazo povecaj. ce nimas kej dosti pojma o zadevi, raje poklici prijatelja ki to obvlada, amkpak saj nimas tako in tako kaj zajebat :D ce abitka ne sfolga, ga ugasnes in cez minuto poskusis znova:D

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

EASYdoor ::

jest mam tut to plato pa sem svojga cel. 433 komot navil na 540 Mhz (83×6.5) pa malo voltazo povecaj. ce nimas kej dosti pojma o zadevi, raje poklici prijatelja ki to obvlada, amkpak saj nimas tako in tako kaj zajebat :D ce abitka ne sfolga, ga ugasnes in cez minuto poskusis znova:D

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavljanje okovja (pantov:)

Oddelek: Loža
207210 (6817) akulp
»

433Mhz@800Mhz

Oddelek: Navijanje
241331 (897) Spajky
»

FSB ne gre cez 83

Oddelek: Navijanje
201343 (1082) migič
»

Celeron 466 na FSB 83Mhz

Oddelek: Navijanje
9805 (672) migič
»

433Mhz@650Mhz ne gre v windowse

Oddelek: Navijanje
9885 (718) migič

Več podobnih tem