» »

SESTAVLJANJE RAČUNALA

SESTAVLJANJE RAČUNALA

J-A-G ::

Ja tako: moja želja je da mi poveste kakšenen link na stran ki bi mi opisala kako sestaviti računalo.

Kot vedno mi nihče nebo odgovoril a kaj - nekateri pač rabimo tudi takšne brezvezne povezave!!

>:D>:D:\|O:P:'(

yjj ::

Poslušaj, veliko je takih nedobudnežev kot si ti, potem pa drugi dan tožijo da se rač. ne zdudi,...
Zato te prosim da nesi v lokalni servis in prosi da boš serviserja gledal, šele po izkušnjah in sestavljenih kakih 5ih 486tk se loti sestavljanja boljših računal

Tolip ::

Tud jest sem o tem razmišljal,pa sem našel full linkov.Ko malo prebereš se sploh ne zdi tako teško,če vsaj osnovne stvari razumeš.No tle imaš nekaj linkov 1,2,3,4,5,6,7,8,9.

alien-w ::

computer sestavt je cist na izi, ce mas vsaj mal pojma o njih. Sej kej prov velik ne mors zje***, ker itaq grejo stvari samo v ene lukne. Jest se nikol nisem nubenga compa prej sestavu, pa sm svojo c466, abit zm6, grafična, ISDNkartica, zvocna, 2X ram, 2X disk, 1X cd rom, 1X dikete, .... sam sestavu.
Sej ponavad so povsod zraven navodila kako vgradit, tko da ni problemov!

ahac ::

Na servis ne nosi! Vsaj ne k Jerovšku! Jim daš skoraj celo placo, da ti priklopijo disk ali 'namestijo internet'!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC komplet, 500 €, nisem igračar. ?

Oddelek: Kaj kupiti
273461 (2867) slitkx
»

Nakup namiznega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
373527 (2736) salabajs
»

nov namizni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
425941 (5452) Loocas
»

Računalnik za 700-800 € (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
714868 (3793) PrimozR
»

Računalnik za gostišče (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
624936 (3964) Groove

Več podobnih tem