» »

Prijava na študij

Prijava na študij

JamesBond ::

Pozdrav!

Pod tretje mesto pri prijavi sem prijavil študij na pedagoški fakulteti in sicer pedagogika in računalništvo (dvopredmetni), zdaj pa me zanima, kaj se zgodi v primeru, da bi bil na računalništvo sprejet, na pedagogiko pa ne, ker je na računalništvu veliko prostih mest, na pedagogiki pa ne?
Pa še to me zanima, ali je pomembno, kaj pri dvopredmetnem študijo daš na prvo mesto (se pravi, ali je razlika med računalništvo in sociologija in pedagogika in računalništvo v tem smislu, da bi v prvem primeru bil večji poudarek na računalništvu na drugem pa na pedagogiki, ker sta pač ta dva predmeta napisana najprej?)

Hvala za odgovore8-)

JamesBond ::

Nihsce ne studira na pedagoski...:\

OK

christooss ::

Če si se prijavu dvopredmetno je to isto kot bi se prijavil na čist eno drugo fakulteto. Gleda se omejitev glede na DVOPREDMETNOST. Če bi npr. vzel samo pedagogiko bi gledal omejitev samo od pedagogike. isto je z računalništvom.

Vsaj zdi se mi da je cko

JamesBond ::

Aha, potemtakem bi moral biti sprejet na oboje. Ja saj je logicno...

christooss ::

Hja ti boš sprejet na pedagogiko inračunalništvo dvopredmetno in ne na pedagogiko in posebej na računalništvo. tvoja prijava se šteje kot en predmet npr TVOJPREDMET (ped. + rač). In sprejet boš glede omejitve v TVOJPREDMET.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvopredmetni študij filozofija-sociologija?

Oddelek: Šola
134405 (3616) zai000
»

srednja in visoka šola?!

Oddelek: Šola
464584 (3799) jizzer
»

Elektrotehniki vs Računalničarji

Oddelek: Loža
374975 (4371) Old-Death
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
202348 (2348) alien-w

Več podobnih tem