» »

Velik ping

Velik ping

kr neki ::

Hi!

Imam zelo resen problem in ta je da imam zelo velik ping ko igram multyplayer.
To se mi je pred kratkim začelo dogajati. Pred tem je bilo vse uredu sedaj pa kar
velik ping! hmm kaj bi lahko bilo?
Pregldu sm ce mam virus ampak nič, formateru disk in zopet ista težava.
Je pa res ce grem na SLO-server da mi dela noramalo, torej edino če
grem na tuji server imam zelo velik ping!! (pred tem se mi to ni dogajalo)

by

TEDY ::

Jest sem imel tudi zelo velik ping (čez 500ms) enkrat ko sem nekaj šaril po registru. Predem sem že mislil formatirat sem pa gor naložil RASPPoE pa dela normalno. Samo mislim da je pri tebi to drugače

Vesoljc ::

mogoce ne bi skodilo, ce poves na kakem modemu si :\
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

kr neki ::

jah pojma nimam!!
me mogoce kej Siol-ovci zafrkavajo?? (a morm res dol poklicat)
Ker mi tud na modemu full lučka začne utripat ko se
connectam!
Se kakšnen nasvet prosim!

kr neki ::

Callisto821

Sc0ut ::

Jaz tui imam calisto in mi je pred časom kr narasto ping. Sem Siolu že tri mejle poslal, prvič je blo krivo to, da imajo poštni strežnik bombandiran z virusi in da zato gre net počasi včasih, pol drugič pa sem dobil odgovor da imam jas na računalniku preveč spajvera in virusov. Tretjič pa še nisem dobil odgovora, ko sem jim poslal da sem testiral na treh windowsih, linuksih in še na dveh laptopih in vedno velik ping. Prosil sem jih če lahko kdo pride omarico pogledat, ampak nič. Če pingam iz command promta siol mam 40 pinga, včasih 25. Na adsl 1mbit. To je v Mariboru. V Ljubljani pa komot 25 pinga. Pizda pa Siol.

Romčy ::

Boli njih kurac za naš ping tudi če je 10000. Glavno da so oni pokasirali, to jim je najvažnejše. Bo že prišla konkurenca pa se bojo še kako borili za vsakega naročnika.

nikooo ::

Ja sj men so govorili da mam velik ping ker sem zelo oddaljen od centrale... sam neven jst mam pri cs vedno ping 45 manj nigdar in nevem kaj je narobe men se zdi da tile modemi CALLISTO 821 neki fukajo ..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z Amisovim modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
245093 (4675) 111111111111
»

Internet upočasnil

Oddelek: Omrežja in internet
101181 (967) tilinho20
»

Ping nenormalno narašča in pada

Oddelek: Omrežja in internet
291740 (1134) Storm
»

COD2- velik ping (multiplayer)

Oddelek: Igre
175141 (2816) crazy kure
»

Counter-Strike

Oddelek: Igre
301787 (1152) Sloviper

Več podobnih tem