» »

Pocen Arašidi

Pocen Arašidi

||_^_|| ::

a gdo ve kje v Pakistanu so nabol pocen arašidi?
čist tko me zanima če bom slučajno šou gdaj:))
  • zaklenil: Thomas ()

whatson ::

Kaj izzivaš koga da zaklene topic :D??

sicer pa nimam pojma če se sploh dajo kupit arašidi v Pakistanu...
ter še nekaj... alergičen sem na arašide.. :8):D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

||_^_|| ::

Jst tut nevem če majo arašide v Pakistanu sploh, sam Thomas mi je dau idejo in zanimiv bi blo vedet kaj folk misl o arašidih v Pakistanu:)

Alergičen na arašide? a pike dobiš?:))

Avenger ::

Najcenejši arašidi so, jasno, v vzhodnem pakistanu, ker so tam prej zreli, sonce namreč tam prej vzide. Ker tam torej sonce prej vzide, so lahko plantaže večje in je tam tudi večja ponudba delonve sile, ki pride iz zahodnega pakistana. V zahodnem pakistanu se ponudba delovne sile zato zmanjša, cena mezd se tam zato poveča, kar povzroči to, da se cena enote produkta poveča. Na zahodu so zategadelj arašidi dražji, na vzhodu pa cenejši, medtem ko na severu in pa jugu pakistana sploh ne uspevajo, zakaj ne, pa morda drugič... 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

R0K ::

ko greš v pakistan po njih jih sproti kup ne bencinski in si pol predstavli da si jih dol kupu :D

whatson ::

||_^_||:

ne dobim pik, ampak v nekaj sekundah po zaužitju nekaj arašidov se me loti močna slabost...

naprimer.. po 2 Snickersih sem užival v slabosti (s dodatki rigoleto-ja (saj veš kaj mislim:))))) naslednjih pol ure...

pike dobim, ko zaužijem jagode... tudi na to sem alergičen... ;(
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

||_^_|| ::

svašta..na kaj je folk vse alergičen:) jst sm na cvetni prah (dokaj klasično) moj fotr pa na čevapčiče, ampak sam une iz Zagrebške tržnice, najbrš kej čudnga not filajo:)

Monster ::

ja valda da vem madona... Veš tam ko priseš s S strani mesta pejd na sredinsko tržnico pa k enemu ko ma laptopa oziroma notesnika, pa mu reči da si sa balkana in mu dej mal vode, pa pokaži mu kje lahk priklopi adapter....
Ka zaboga...

Cr00k ::

jst sm pa alergicn na BSE pa slinavko in parkljevko :I

whatson ::

smo pa precej preusmerili bit pogovora...

alergija na čevapčiče... :D

kaj takega pa še nikjer:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

misko ::

eko
jest sm pa alergičen na ljudi
btw
če bi že šu v afganistan, tm ne bi nabavlu arašidov, ampak raj kšno kalašnikovko:D

||_^_|| ::

misko: sej noben noce it v kazahstan:) lol


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oreščki, arašidi, lešniki... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
567896 (6917) zee
»

Pakistan odblokiral YouTube za tri minute

Oddelek: Novice / NWO
105177 (3493) MrStein
»

Cene kampiranja na hrvaškem

Oddelek: Loža
165746 (5312) Alamar
»

Arašidi

Oddelek: Loža
192600 (1977) krho
»

Mušarafstan

Oddelek: Problemi človeštva
422159 (2080) jype

Več podobnih tem