» »

Cene kampiranja na hrvaškem

Cene kampiranja na hrvaškem

Alen716 ::

Zanima me, koliko se folku kej splača jet na morje, če greste sami? Do zdaj sem spal v avtu in nism mel nobenih stroškov, kako je kej s cenami kampiranja? Tam majo celo proceduro, cena na osebo, avto, prostor, iz prakse me zanima, kolk to pride na osebo, če maš svoj šotor?

Se sploh splača kampiranje al je bolš kako sobo vzet?
  • spremenil: Alen716 ()

steev ::

Isto kot če bi spal v apartmaju.
:|

marjanmb ::

Lansko leto avgusta,nekje blizu Poreča sem plačal za 3osebe,sobo na noč 50e.Zjutraj prišli,odšli čez dva dni,stošek 100e z zajtrkom.Prehodni gost.
Kamp pa je tudi tu nekje na dan,z tem da spiš v šotoru,kopalnica wc,tam nekje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marjanmb ()

Elemen_T ::

Istra je območje nadražjih kampov nasploh, verjetno tudi v svetovnem merilu, čim greš v dalmacijo je najmanj pol ceneje.

Računica letos za kamp kažela ob medulinu (cene po različnih kampih v istri sploh ne varirajo kaj dosti)...aja by the way - priporočam ta kemp ker je špica (parcele so velike, niso ločene, vsaka ima svojo pipo, WCje čistijo 24/7 in so dokaj blizu kjerkoli imaš parcelo. poleg tega ni hude gužve - miren in fajn kamp.

cene pa:

parcela 16€ na dan (šotor-prikolica,štrom,voda,avto) + 7€ na osebo + 1€ taksa, skupaj 24€ na dan če greš sam. Na parcelo gre max 8 ljudi, tako da strošek na osebo lahko pade na malo več kot 10€ na noč.

draciel ::

Jaz bom za cel dopust na krku za 7 dni odštel 180€ - aprtma ( vključena hrana, bencin aprtma..)

edit: pozabil sem omeniti septemberski rok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

Elemen_T ::

septembra povsod ful padejo cene ker vreme postane nestanovitno in lahko ravno takrat urajmaš en teden dežja - been there, never again. raje dodam mal zraven in sem zazihran da bo vreme tako kot se poletju spodobi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

kalko ::

Elemen_T je izjavil:


parcela 16€ na dan (šotor-prikolica,štrom,voda,avto) + 7€ na osebo + 1€ taksa, skupaj 24€ na dan če greš sam. Na parcelo gre max 8 ljudi, tako da strošek na osebo lahko pade na malo več kot 10€ na noč.


Niso normalni na Hrvaškem. Tri tedne nazaj sem dal v kampu 3km iz St. Moritza za eno noč 23 evrov (parcela 5m od obale jezera, avtodom, ena oseba). Tile pa bi v Istri radi 24 eur za eno osebo v šotoru ... a se jim je skisalo?

šernk ::

Sej pri nas ni dosti boljše...le za parcelo daš 6-10€ seveda brez elektrike, če vključiš še elektriko si takoj na 25€ na dan. Ne vem kje je fora teh campov...če greš v 4ih je dražji od apartmaja s klimo...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kalko ::

Prejšnji vikend sem bil v kampu Menina (Rečica ob Savinji) za 10,5 eur na osebo na dan. Parcele ne računajo. Elektrika je dodatno 3 eur na dan. V kapu Klin v Lepeni je 11 eur na dan na osebo, parcele tudi ne računajo. Elektrika se mi zdi, da je 3,5 eur na dan. V Banovcih, kjer je zraven všteta še vstopnina na bazene, je bilo nazadnje 18 eur na dan na osebo, parcele ne računajo. To se mi zdijo kar sprejemljive cene. Res pa ne hodim v wannabe fancy kampe á la Šobec in podobni, tako da ne vem, kakšne cene imajo tam.

Elemen_T ::

@Kalko

St. Moritz ali Istra, sej ni važn, enim je lepše tu drugim tam, je pa v tem primeru ki sem ga podal šotor=prikolica=kamper.

amigo_no1 ::

Hrvati se bodo zaklali s cenami Monaka in ponudbo zahojene province v Pakistanu.
24E/noč za šotorsko kampiranje je fail.

thramos ::

Ponudba tistih kampov v Istri v katerih sem bil, je bila povsem na nivoju. In nabito polni (v sezoni), tako da se jim očitno že splača.

Cene kampov po na primer Nemčiji, ki so na podobnem nivoju kot Hrvaški so bile tudi zelo podobne.

ahac ::

amigo_no1 je izjavil:

Hrvati se bodo zaklali s cenami Monaka in ponudbo zahojene province v Pakistanu.
24E/noč za šotorsko kampiranje je fail.


Dokler folk še vedno hodi tja, ni fail. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Vice ::

Alen716 je izjavil:

Zanima me, koliko se folku kej splača jet na morje, če greste sami? Do zdaj sem spal v avtu in nism mel nobenih stroškov, kako je kej s cenami kampiranja? Tam majo celo proceduro, cena na osebo, avto, prostor, iz prakse me zanima, kolk to pride na osebo, če maš svoj šotor?

Se sploh splača kampiranje al je bolš kako sobo vzet?


Odvisno od želja posameznika. Ljudje ne hodijo kampirat zato ker bi bilo to ceneje ampak zato ker jim bolj ustreza takšen način dopustovanja, eni so rajši pod svobodnim soncem, drugi med 4 stenami.... Cene kampov in apartmajev / hotelov so več ali manj iste. V kolikor greš samo za par dni se lahko zgodi da boš prej dobil prostor v kampu kot v hotelu. Cena je tudi odvisna od termina, časa dopustovanja, rezervacije... Lahko daš za apartma / hotel / kamp 50€ na teden ali pa 300 ali več. Jest osebno dam rajši 500€ za kamp kot 200€ za all inclusive hotel / apartma, ker imam od tega več. Pa naj bo to Hrvaška, Portugalska, Nizozemska... Bodi pa pozoren na droben tisk saj v večini primerov za krajše obdobje (par dni) ponavadi nabijejo oglaševani ceni še par 10% dodatne cene. Glede na tvoje podvige bi ti predlagal, da imaš vseeno šotor v avtu, da imaš možnost koristiti vse opcije, če ne drugega pa svojo uveljavljeno prakso. Samo pazi da te ne "dobijo". :)

IceIceBaby ::

Hrvati se bodo zaklali s cenami Monaka in ponudbo zahojene province v Pakistanu.


Ne vem, kam hodiš, ampak kampi v Istri so večinoma ZELO lepo urejeni in opremljeni. Bi rekel, da precej bolj, kot tisti na jugu Francije.

Nagi Bator ::

Vecina kampov v Hrvaski, ki si privoscijo dokaj visoke cene je precej na nivoju.
Tudi cene ocitno niso pretirane, vsaj v sezoni ne, saj drugace ne bi bili krcato polni.
Se pa najde vse, od 6€ + taksa na dan, v kempu, kjer razen placa za sotor pod redko krosnjo drevesa, kemicnega stranisca in ce imas veliko srece, celo pipe z vodo ne dobis nic, do 30€+ dnevno po osebi, v nekaterih kempih kjer se cenijo visoko, a so tudi temu primerno opremljeni.
Sam nisem pristas kempiranja, pa jih tako ne bom sodil. Z malo iskanja se dobi tudi sredi sezone apartma za 15€/dan po osebi. Tudi manj, ce se znas zmenit.
Za OP-a -> poglej tukaj!

Alamar ::

Alen716 je izjavil:

Zanima me, koliko se folku kej splača jet na morje, če greste sami? Do zdaj sem spal v avtu in nism mel nobenih stroškov, kako je kej s cenami kampiranja? Tam majo celo proceduro, cena na osebo, avto, prostor, iz prakse me zanima, kolk to pride na osebo, če maš svoj šotor?

Se sploh splača kampiranje al je bolš kako sobo vzet?

Spanje v avtu je kaznivo.

Hrvaška je po povprečni ceni kampiranja na 6. mestu v Evropi.

http://www.avtokampi.si/novica.asp?drza...

Zgornja stran je odličen vir informacij o kampih in kampiranju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje, spanje v avtu ob obali, kje najceneje

Oddelek: Loža
176472 (5423) nejclp
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212718 (9757) Go-ahead
»

Kampiranje na Pagu

Oddelek: Loža
347803 (6611) c00L3r
»

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5957732 (27967) shinko
»

Divje kampiranje na hrvaškem

Oddelek: Loža
3312532 (11539) Utk

Več podobnih tem