» »

irc bnc proxy

irc bnc proxy

menson ::

Zanima me, če kdo ve za kak free irc proxy. Sam, da bi se prjavu na proxy dubu vhost (k jo da proxy) & ip. Vhost bi pa obdržal sam dokler sm gor tko k nardi proBNC. arnes host sux! edini host k je še spremenljiv je od butn.net sam k je tarifa dražja:))

kihc ::

Teb tuki ni vse čist jasno, kajneda? ;)
x

OrkAA ::

Njemu nekak nič ni jasno ;)

Fukomuko ::

:\ :8)

Gandalfar ::

Dej se enkrat razumljiveje vprasaj kaj zelis. Napisi v cim lepsi slovenscini, ker potem bomo imeli celo moznosti, da te razumemo.

TyKee ::

Pomojem zeli imeti nek navaden BNC, saj mu arnesov dial-up host "smrdi" :] Kaj je zabluzo z proxyi pa ga ne razumem :]

menson ::

jaz bi sam rad skril svoj host in ip ampak ne tko da komerkol plačujem za bnc. Vseen mi je kakšen host je sam da ni *.si. Na netu sm našu en client k je na www in ti da host dfsd@chat.ircuk.uk al neki podobnga sam se lahk nanj prjaviš sam prek njihove www strani in zato ne morm uporabljat svojih skript. še enkrat...a obstaja kak server al pa proxy k ti da vhost (npr. dfsd@chat.ircuk.uk) in ti ga "drži" gor sam dolker si na ircu? (ne pa tko k "taprav" psybnc, kjer si lahk izbiraš ime hosta npr. pujs.com in ti ostane nick skos gor in seveda kušta)...

CaqKa ::

na irc://irc.sioff.net/slo-tech so imeli nek tutorial kak naštelaš da imaš host localhost.. probaj tisto naštelat.

Matri[X] ::

CaqKa: on je verjetno mislu na IRCnetu :))

root987 ::

In verjetno on hoče biti leet... [;)]
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Jakka ::

Sej obstajajo takoimenovani irc proxiji, pač računalniki, ki ji jih je nekdo poslastil brez vednosti lastnika. Ampak tukaj ne bomo o stvareh, ki niso legalne. :D

menson ::

glede tega se pa strinjam:D . že neki časa mam namen da bom dal na kak javn računalnik svoj proxy. sam mam težavo, kr ne najdem takšnga k nima zaščitenga registra proti pisanju tko da ga ne morm dat v zagon . hundy: ati si lahk spreminjaš vhost al avtomacko prevzameš host od računalnika na katerem maš proxy (kr ilegalnga boš bul tešku mel na kakem serverju, a ne?:)) ). pa kir program uporablaš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domena + irc [vHost]

Oddelek: Omrežja in internet
81729 (1564) Bug
»

IPV6 Irc serverji ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10017865 (13022) UnderTaker_
»

podobno ipv6

Oddelek: Omrežja in internet
211042 (861) sgdjkdlsugi4
»

wORLD-cHAT IRC omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
91470 (1378) woops
»

IRC nik

Oddelek: Omrežja in internet
171433 (1078) root987

Več podobnih tem