» »

Povozil napačno particijo z Nortom ghostom!!! Kako dobit podatke nazaj?

Povozil napačno particijo z Nortom ghostom!!! Kako dobit podatke nazaj?

HitriPepe ::

Ja zdaj pa sem še jaz eno bedarijo poknal:( :( !

Stvar je taka! Malo je že bilo pozno, pa se mi je tud že malo dremalo, ampak še vedno sem si hotel z Nortom ghostom dat sistem ponovno gor. Pri tem pa se je zgodila nesreča, da sem nekako, še sam ne vem kako, izbral napačen disk in si pofural 80gb podatkov :'( :'( .

Problem je še v tem, da je bila na 80gb disku samo ena particija NTFS, zdaj pa sem si jo
povozil z sistemom in particijo FAT 32.

Zalaufal sem že vse porgrame kot so easy recovery, restorer 2000, get data back, pa
noben nič ne najde, vsi bi iskali za fat32, jaz pa sem mel prej na NTFS, tak da mi ni niti kaj veliko več jasn.

Neki sem tud bral da se da prejšno particijo obnovit, pa sem neki probaval neke čudne
programe pa ni nič ratalo....

In sedaj al ima mogoče kdo kakšno idejo kak kaj dobit nazaj, oziroma lahko še ena dva dni žalujem za podatki pol pa začnem študirat kaj vse je šlo..

Bi bil res zelo hvaležen, če kdo kaj ve kako bi se dalo to dobit nazaj, ker niso bili gor sami brezvezni podatki, ampak dosti slik, ironočno pa je da nisem imel gor nobenga filma.

Lp
www.STROJI.NET

Matek ::

Dej si dol getdataback za ntfs, ne za fat, morda bo tisti kaj najdu...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

DMouse ::

Ko boš sprobal vse druge možnosti, poskusi še formatirat particijo s QUICK!! ntfs format, ter poskusi z običajnimi orodji za obnavljanje podatkov z ntfs particij. Pri formatiranju pazi, da bo cluster size enako velik kot si ga imel prej.

freejack ::

Active Partition Recovery is compact DOS software tool that helps to recover (undelete) deleted partition and logical disks on PC hard drives. It can backup the MBR (Master Boot Record), partitition table, boot sectors and restore MBR from backup if the partition structure was damaged by a virus or inadvertantly deleted. Active Partition Recovery is able to create disk images and runs from a startup disk.
For more information: http://www.partition-recovery.com/parti...

HitriPepe ::

Ja zgleda da je največji problem v tem, ker se mi je pofural z fat32 in potem nič ne najde z ntfs. Grem se še malo igrat, mogoče bo pa kaj našlo. Čudi me edino, da nič ne najde...

Lp
www.STROJI.NET

sash ::

tako za štos, preden obupaš, lahko poskusiš še z Recovery Disketo od Partition Magica 8.0, vsaj meni je uspelo eno articijo nazaj dobit komplet z podatki - sem pač na napačno particijo linux naložo :8)

poskusit ni greh :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

HitriPepe ::

Ja zgleda da ne bo nič, sem probal že vse možne varijante pa ne pali!!

Nekako ne uspe najt podatkov na htfs particiji, tisto kar je na Fat32 sem zbrisal najde vse, staro pa nič.

Bo treba še mal jokat pol pa bo...
www.STROJI.NET


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pridi do diska, NUJNO!! (WD My Book Home)

Oddelek: Pomoč in nasveti
111801 (1576) poweroff
»

Izgubljeni podatki???

Oddelek: Pomoč in nasveti
51011 (968) Sba
»

NTFS problem--HELP!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51022 (923) blank3
»

Norton ghost ---> pa je šla particija!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
141508 (1166) Stripy
»

FAT32 ali NTFS

Oddelek: Programska oprema
233171 (2765) andrej

Več podobnih tem