» »

Problem z instalacijo

Problem z instalacijo

Ferplay ::

Zdravo.

imam eno vprešanje oz. problem.

No da povem kaj je narobe.

Na compu instaliram freeBSD nekaj časa normalno instalira potem pa kar naenkrat napiše na ekran .........recived signal 11 8-O in potem se sesuje oz. se reboota ;(( in valda še enkrat od začetka dokler se zadeva ne ponovi 8-O 8-O ;(( ;((

No uglavnem po skoraj dvodnevnem poizkušanju install. freeBSD-ja sem enostavno obupal in sem si reku bom pa RedHat 9.0 instaliral. In gremo vse normalno poteka do tam kjer si lahko izberem v kakšnem načinu bom instaliral red hat. Ko pa si izberem način, pa ni važno katerega normalnega ali tekstovnega , mi kot prvo javi da je ena napaka in da ne zna prebrat datoteke 8-O in potem takoj mi javi ...................recived signal 11 8-O 8-O :O ;(( ;( ;(( khm si rečem OK bomo probal še enkrat morda pa bo šlo čez (kot da me v dveh dneh ni izučilo) pa se zgodba ponovi.

Strica goola sem vprašal kaj bi blo lahko to narobe pa ni ne poda nobenih pametnih odgovorov.

Dejte mi prosim razložit, če kdo ve, kaj ja p.i.ku m..te..i.n.u pomen ta SIGNAl 11 ;(( ;(( ;((

p.s.: se opravičujem zaradi izrazom sam sem zdele že kar malo tečen ker se jebem že kar nekaj časa pa nevem kaj je narobe.;(

LP
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki
  • spremenil: Ferplay ()

korenje_ver2 ::

probi zamenjat graficno kartico. kero pa sploh mas v pcju?

Ferplay ::

ATI rage 2c (naj bi bila 3d):\
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

Ferplay ::

Ne samo fora je v tem ker prvi sistem instaliran na tem compu je bil suse 9.1 in je čist normalno delalo (seveda počasi) in ni bilo nič narobe. Samo ne zdi pa se mi smiselno da imam na dveh compih suse 9.1 - namreč imam ga že na temu katerega uporavljam za delo idt.
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

korenje_ver2 ::

probi kej najt na www.google.com. nasu sem samo problem z graficno kartico.

Ferplay ::

Zdravo.

Ja tist problem sem najdu tudi jaz na googlu. Vendar mi ni nič pomagal.

No danes mi je ratalo rešit problem. Že ko sem skorajda obupal in sem že hotu na najbolj drastičen način popravit napako (macolo v roke pa samo daj:D ) Sem za foro probal in sem odstranu en 32 ram ki je obojestranski. IN STVAR DELA :)) :)) :))

No uglavnem bil je problem glih v teh ramih - na žalost sedaj nimam več 192 rama ampak samo še 160 rama. No in tako sedajle že laufa Fedora core 1 na compu dela normalno nič ne zajebava. (Ja tudi Fedoro sem pobal instalirat med drugim vmes sem probal že tri verzije freeBSD 4.9, 4.10, 5.2 in RedHat in Debian pa nobeden ni prijel zdaj sem 99% da bodo vsi delali) Fora je bila da mi je pri Fedori takoj na začetku javljal napako isto kot pri RedHat ali pri kateremukoli drugem OS-u, takoj ko pa sem odstranu RAM pa mi je čist normalno začelo vse delat (instalirat itd....)

LP, hvala za pomoč

Uglavnem pogruntali smo da če ti izpiše .......recived signal 11 to pomeni (seveda če se ne motim) da je hardveare v sporu z nečim oz. po domače povedano da te nekaj od hardwear-a z.a.je.bav.a.

p.s: vem da sem pol stravi preveč napisal sam sem tolk vesel ko mi je ratalo po 3-4 dneh zadevo spravit v tek in da sem končno pogruntal kaj je narobe.

Vgalvanem hvala ti še enkrat ker si mi poizkušal pomagati. Hvala

Lep dan še naprej:)
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Advanced user anketa [REZULTATI OBJAVLJENI] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16215177 (10259) Eru
»

Kateri operacijski sistem ste že imeli

Oddelek: Operacijski sistemi
382539 (1822) nicjasno
»

Katero distribucijo uporabljate

Oddelek: Operacijski sistemi
412871 (2090) hanibal
»

kateri Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
161524 (1245) MasterMind
»

Linux in bandwich PROBLEM

Oddelek: Operacijski sistemi
51536 (1411) pajac

Več podobnih tem