» »

Premiere 1.5 in Movie export problem

Premiere 1.5 in Movie export problem

PhotoBlaz ::

To je pa ze cist prevec, ...no zeditiral sem 40 minutni film v Premieru 1.5, zdaj se pa ne da normalno exportat(v prejsnji verziji Premiera je slo vse kot namzano). NO zasledil sem ze da imata Premiere 1.5 in DivX5.1.1 neke konflikte in da je exportan video zanic....no pri 5.2.0 DivX u se to se vedno dogaja, pa se huje je to, da s cimerkoli exportam ni dobro, kar preskoci razne frejme, ali jih pa zakodira s tistimi velikimi zelenimi kvadratki,...itd. Sem poskusil tudi v DV dat...pa tudi ni blo 100% OK. NO nazdnje sem probal se WMV format....v temu je celo ratal export do konca...vendar se mi na priblizno 10 sekund dogaja v filmu kot da zgublja fps, recimo kot da pade na 15fps..potem pa cez apr sekund spetnaraste na 25fps. Grozno!(ce exportam ta isti koscek z DivX-om se to ne dogaja, samo kaj ko je celoten DivX pa unicen), zanimiv je se en podatek, da se tocno na istih mestih pojavi ta "trokiranje".........prooooosim za pomoc, k bom glihkar zivce zgubil, ker ze 2 dni sedim in kodiram in cakam !!!!!;(

marS ::

Menjaj verzijo premierja.....ali pa poskusi v premieru izvozit v kak standarden avi, potem pa to v Dr.Divx v divx.
btw: če ti v premierju zgublja frejme pri exportu je to ponavadi zaradi tega ker ni disk dobr defragmentiran ali pa imaš malo placa. sčekirej si sistem.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

PhotoBlaz ::

Eh sistem je urejen,..sej ze dalj casa pocnem iste stvari in vem kako to gre....sam zgleda res da kaze napako v Premieru..... :(

marS ::

Evo, probaj naslednje: /jaz sem večkrat do rešitev prišel z poskušanjem menjave parametrov v premierju, če me je kaj zezalo/
1) izvozi v nek standarden avi kodek npr ligos indeo 5.11 ali indeo 3.2
če ne oz. če ga nimaš probaj v Cinepak Radius - tega maš sigurno not
če tut tega ne moreš oz če ti javi error
2) pas poskusi z encoderjem izvozit najprej v mpeg oz. VCd, če ti ne rata /verjetn ti ne bo potem niti v DVD.
3)si poskusil exportat direktno v divx kodek - probi še to s samo single pass
hmm...za zdaj se spomnem tolko, pa probi najt tak problem kot je tvoj na google groups alpa na vcdhelp.com ali na adobe premiere forumu......
...no more heroes...
https://ilbis.com/

pivmik ::

Premiere se NOČE sporazumevat z DivX ali XivD kodeki - katerakoli verzija(premiera ali kodeka).
Najboljše, da zamenjaš program in uporabiš Sony Vegas 5, ki deluje odlično z katerimkoli kodekom, in tudi nasploh je zelo hiter, odziven, enostaven in stabilen program.

Alternativna rešitev - Exportaj film v DV formatu (*.avi), to je kodek s katerim imaš malo izgube na kakovosti, nato ta dobljen DV avi odpreš v VirtualDubu in ga konvertiraš v XviD in zvok v LAME MP3. Potreboval boš DV kodek (Panasonic DV codec ali MainConcept DV codec).
LP, Gregor GRE^

marS ::

Picnik: Premiere se NOČE sporazumevat z DivX ali XivD kodeki - katerakoli verzija(premiera ali kodeka).
to ni točno, meni se 6.5 in 7 oz. CS odlično sporazumevata z divxi, z xvid še nisem probal kodirat. Brez problema odpre divxe ter bilokter format brez problema exportira v divx. v 6.0 verziji pa lahko samo exportiram v nek divx kodek.
...no more heroes...
https://ilbis.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako iz DV narediti DIVX?

Oddelek: Zvok in slika
392380 (1767) marS
»

Adobe Premiere DivX plug-in

Oddelek: Programska oprema
121639 (1489) CaqKa
»

Pinnacle Studio 8.1 - pomoč

Oddelek: Zvok in slika
101695 (1572) CaqKa
»

Z VirtualDub-om v Divx - kako?

Oddelek: Programska oprema
61491 (1411) waters

kateri program uporabiti za kompresijo videa v DivX formatu (delam iz DV AVI formata)

Oddelek: Zvok in slika
402329 (1581) nemesis

Več podobnih tem