» »

Kateri model pume je na sliki?

Kateri model pume je na sliki?

Kebab ::

Se spozna kdo na Pumine modele?

Bil bi zelo hvaležen, če mi kdo pove, kateri model pume je na slikci.

PersonaRudis ::

Puma Replicat (podobno seriji Speedcat, sam za 2.000 dražje, men osebno manj všeč) -24.990.

Thrivial ::

Speedcat.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Thrivial ::

Ups, falil. :8)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

DjTonic ::

Replicat. Vem, ker mam iste.

PersonaRudis ::

Men so postale všeč v F1. Pa sem že par let iskal to.>:D Pa sem našel Sparcove za 200$. Pa me je minilo.>:D

BigWhale ::

Hm, ce bi bli beli, bi zgledali kot baletni copatki :P

iso2000 ::

Prav "svilen" izgled imajo. A to je nekaterim všeč? Koliko pa kaj vzdržijo. če grdo delaš z njimi?

LP

DjTonic ::

Ja tista zgornja slika zgleda res malo čudno. Drugače pa so to zelo dobri čevlji. So pa bolj za po lepem vremenu, recimo poletje pa še fajn lahki so npr za vožnjo,... Za kakšen fuzbal pa niso >:D.

gonzi ti pa si verjetno gledal sparco/puma race cat. Gra za zelo podoben čevelj (Od navadnih), le da pač zraven piše še sparco in cena dodatno navita.

Še drugačna barva....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

Tilen ::

"Problem" je v tem da so zgleda spet "dobili" posiljko "kvalitetnih" Puminih copat in Lacoste srajck/majic z Bosne in pac sprasujejo na forumu po koliko jih lahko prodajajo. Folk celo spama na ircu npr:

[01:29:04](BioFrutek) KUPI KDO PUMA TENISKE, NOVE, POCENI ??????????????????????????????

Se vidi da so pocitnice in da ima folk prevec casa... vsaj nekateri.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PersonaRudis ::

"Problem" je v tem da so zgleda spet "dobili" posiljko "kvalitetnih" Puminih copat in Lacoste srajck/majic

Ma nevem, sam 'orginalni' tudi niso kaj kvalitetni. Še pol cene ne vredijo. (Sicer mam orginalne). Mi je žal da nisem kupil od File (okoli 15k). Al pa še bolje neki fejk. Sem v trgovini gledal podplat od File in tiste za manj kot pol cene. Čisto isti podplat pa vložek. Po moje delajo to vse v eni tovarni, potem pa Yin Jin pol mesca šiva za Filo, pol pa za tisti noname itd.

Sparcove pa so 'ognjevarne'. Sam se mi zdi da nimajo več naveze s Pumo, saj so na njihovi strani že neki drugi modeli en čas.

Tilen ::

Lacoste ma slabo robo ? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Microsoft ::

Jst prisegam na tele copate (in tem podobne):


Glih vceri sm jih dobil. Stanejo pa celih 6kSIT. Za naslednje 3 lete sem tako preskrebljen kar se obuval tice. :))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Za naslednje 3 lete sem tako preskrebljen kar se obuval tice. :))

8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Blum ::

meni je pa ta svetovni model:

Microsoft ::

Tilen, pred tem sem si kupil isti model, mislim da nekje pred 4 leti. Se danes jih imam, samo mi jih doma ne pustijo vec nosit. :)) Pa se ati jih je cisto zjah*, ker jih kar tako natakne kot natikace...
Zdej mam pa neke modre, dost podobne, sam mi niso tako kul, ker so malo bolj trdi. So pa tudi ze kake 2 ali 3 lete stari.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

iso2000 ::

Jaz pa najrajši nosim Camper čevlje - usnje, šivano, trpežno, udobno - lepo? Kakor komu!

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421089 (2938) gruntfürmich
»

Ancient Aliens 2.

Oddelek: Loža
222617 (2149) T-h-o-r
»

športna znamka na majici

Oddelek: Loža
445675 (4272) mancini
»

skinny kavbojke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11531763 (19484) maco-maco
»

Nakup superg ali kako se prebiti skozi goste izločke oddelka za marketing

Oddelek: Loža
266811 (5993) Penderecki

Več podobnih tem