» »

Kaj naredit??

Kaj naredit??

mmarke7 ::

Mem en problem in sicer računalnik se mi greje noro. Mam pa Athlona 2600+ in box hladilnik. Temperatura proca se dvigne tudi preko 70 stopin. razmišljal pa sem tudi o vodnem hlajenju in me zanima ali se splača in kako je s tem??;( ;(

smilyxx ::

mmarke7 svetujem ti da si ogledaš starejše teme, saj ej bilo ot akih primerih povedanega že OGROMNO. Tako da lepo uproabi iskanje in malo poišči.
Sicer pa tkole če povzamem kaj naredi: vgradi dodatni ventilator, CPU kuler na novo namaži z Arctic silver, lahko menjaš CPU kuler.

Lp
Save water.
drink beer.

Flamer ::

Ma to neki ni vredi, mam jz 2000+ palominota pa ma 50 C, tvoj bi pa praviloma mogu met še manj, če ni navit sevede. Ti ali pasto narobe namazu, al pa cooler narobe dal.

Sami ::

Če imaš BOX verzijo imaš tudi 3 leta garancije, nesi ga na servis pa ti morajo zastonj zrihtat.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Golden eye ::

poglej če je hladilnik pravilno nameščen?? A ta temp. vidiš v Biosu??

Eddy ::

Res je nekaj narobe da se ti tako greje.
Prvo nesi na servis da naredijo kar morejo, ker čez 60 ne sme priti, še posebej v takih dneh kot je danes grrr...
Potem pa še glede vodnega hlajenja... Vem da imajo mnogi zadržke ker baje voda in računalniki nista za skupaj, samo jest ti povem, da v kolikor želiš imeti spodobne temperature in tišino je voda zakon. Če te kaj zanima o vodnem hlajenju pa obišči mojo stran EK Vodni Bloki in malo preberi o vodnem hlajenju.
www.ekwaterblocks.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje računalnika z vodnim sistemom

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
387619 (4848) Steinkauz
»

Zalman NBF47 & DFI NF4 Ultra-D

Oddelek: Strojna oprema
91066 (966) Antares88
»

Tt Volcano 12 vs. Silent Boost

Oddelek: Kaj kupiti
402118 (1435) G@MER
»

vodno hlajenje

Oddelek: Kaj kupiti
151347 (1205) JustVi
»

Vprašanje o vodnem hlajenju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121277 (1037) C_maniak

Več podobnih tem