» »

Kje kupiti mf power

Kje kupiti mf power

jakob98 ::

Dober dan, povprašal bi, če ima kdo od vas ali pa kdo ve kje bi se dal dobit izpuh mf power, modre barve visok za apn4!
Hvala!

Blinder ::

Novega se ne da več kupit?
Kaj pa na bolhi? Al pa kakšen drug avspuh. A ne gre gor tut original od tomosa petke? sam tisto je reč ki stane kake 100€
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Brias ::

Izpuhe MF Power je proizvajal Gorazd Marovič in sicer iz Kokolove ul. 4 na Ptuju. Sedaj se ukvarja z izdelavo izpuhov Wings, vendar se je vseeno pametno obrnit na njega... mogoce se mu kje kaj leži

Tel: (02) 746 33 21
Mail. mf@siol.net

xxurban ::

Izposodil si bom to temo. Tudi mene zanima kje naj kupim mf power za Tomos APN6. Lahko je rabljen ampak dobro ohranjen. Na bolhi je le en, ki stane 60€ ampak je za to ceno preveč zdelan.

Hvala za pomoč!

Er333 ::

Če ne dobiš MFa, g. Lipnik prodaja izpuhe za 40€.

xxurban ::

Hvala za odgovor. Gledam sedaj Lipnikove, novi stanejo 60€. Kje se jih dobi za 40€, kot praviš?

Er333 ::

Pri njemu doma v Žirovnici :)
Pač ne plačaš posrednika in je to to :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Er333 ()

xxurban ::

Ok hvala :)

Hayabusa ::

Tu imaš mere in ga lahko iz teh konusov narediš & zavariš sam :D (oz uporabiš stroj za globoki vlek).
http://www.tomos-riders.com/tehnicki-po...




Novih Mf power izpuhov Gorazd Marovič iz MB več ne dela, kar je glede na dejstvo da Tomos mopedov pri nas skoraj nihče več ne kupuje (sedaj je doba skuterjev) nekako logično.
http://www.strojnistvo.com/forum/viewto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

ciklon ::

Bolje vino v želodcu, kot voda v kolenu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ciklon ()

TOP ::

Zgledata okej ja.Jaz sem mel na APN 6s že vse tri avspuhe in za njavečjo hitrost je najbolši MF Power ta visok ne Cobra in tud bolši glas ma kot Cobra.Če pa želiš da motor bolj pelje potem je Lipnik zakon.

Blinder ::

kako bolj pelje? S kirim gre najboljše?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

TOP ::

Če želiš hitrost potem FM Power ta visok ne Cobra.Bolj pelje ti bom tako razložu,če greš v en hrib z MF Powerjem v 4 prestavi boš šel z Lipnikom v 5 prestavi,če jo maš.

Blinder ::

Sam če gre mfpower v 4 več kot lipnik v 5 zaradi višjih obratov pol ima mfpower več moči. Kateri ti da dovolj široko uporabno območje, da ko daš npr. iz druge v tretjo prestavo da takrat motor že fanj vleče?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Hayabusa ::

Vse skupaj je škoda časa, moped gre lahko do max 45 kmh, vse kar je več si že v A kategoriji...
Btw, njega dji sem imel apn6 z mf powerco (cobra nizka), kolega tomos a3s avtomatika s stock izpuhom (oba enako 2T mešanico), pospeški od 0 kmh dalje so bili pri obeh enaki, s tem da je samo on gas odprl, jaz sem pa prestavljal na vsake 10 km/h :|.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

xxurban ::

Najbrž bom kupil Lipnika, ker se mi ne gre ravno da bo šel več kot 45 km/h. Važno da izpuh zgleda lepo da ni nek star zarjavel:D

Peto prestavo bom naredil v kratkem. Ali ima kdo kakšen postopek za to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xxurban ()

mihec87 ::

Če je problem rja, starega spučeš ter špricneš z temperaturno obstojno barvo strošek par eur..

xxurban ::

Ne ne, star je poknjen in tudi malo zarjavel, ampak bom motor popolnoma prenovil zato nov izpuh:)

Er333 ::

Jaz ti tako povem, imam APN6S za poleti na šiht se vozit, ima okoli 60cc z brušenim cilindrom, Lipnik, drug zadnji zobnik in 5. prestavo. Pa ne vem več, a ma drugi vplinjač, ali pa je samo diza večja.
Po kolesarskem števcu gre okoli 60-65 po ravnem. To mi je dovolj, ker gre dovolj hitro, da bi me v naselju s polnim plinom nameril policaj in me poslal na valarje, kjer bi sledila kazen, odvzem mopeda in mogoče še celo prepoved vožnje za en mesec z vsemi kategorijami, vključno z avtom.
Za razliko od npr. MF Cobre, Lipnik izgleda popolnoma original in se še noben policaj ni vtaknil v njega.
S tisto visoko Cobro pa samo prosiš za neželeno pozornost policajev in pozneje delavcev na tehničnem pregledu :)

Aja, pa veliko sreče pri vgradnji 5. prestave :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Er333 ()

Hayabusa ::

mogoče še celo prepoved vožnje za en mesec z vsemi kategorijami, vključno z avtom.

Zaradi tega nebi dobil prepoved vožnje za en mesec z vsemi kategorijami, niti se tovrstna praksa ne izvaja, če narediš dovolj veliko neumnost s kategorijo X (+te pri tem dobijo) in imaš dovolj kazenskih točk, te lahko doleti odvzem samo te kategorije.

nUUb ::

Kater izpuh med cenejšimi priporočate za Tomosa A3 za večjo končno hitrost? Letos so me vsi prehitevali kot nori po mestu, motor je še dovolj "nov", ima le 6kkm. Se je sploh ulaufal? Rad bi se bolj varnega počutil v prometu z večjo hitrostjo, tako da gre do realnih 50km/h. Je to sploh možno samo z izpuhom? Motorja samega namreč ne mislim modificirati.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

Er333 ::

Hayabusa je izjavil:

mogoče še celo prepoved vožnje za en mesec z vsemi kategorijami, vključno z avtom.

Zaradi tega nebi dobil prepoved vožnje za en mesec z vsemi kategorijami, niti se tovrstna praksa ne izvaja, če narediš dovolj veliko neumnost s kategorijo X (+te pri tem dobijo) in imaš dovolj kazenskih točk, te lahko doleti odvzem samo te kategorije.

Zato sem pa napisal "mogoče".
V glavnem point je, da nočem problemov in ne mislim plačevat kazni niti nočem, da me domači policaji poznajo na videz, tako kot poznajo vse 15letnike na mopedih.

Er333 ::

nUUb je izjavil:

Kater izpuh med cenejšimi priporočate za Tomosa A3 za večjo končno hitrost? Letos so me vsi prehitevali kot nori po mestu, motor je še dovolj "nov", ima le 6kkm. Se je sploh ulaufal?

Nov A3?
Res da sem že nekaj let iz te scene, ampak a niso bili A3 tastari avtomatiki? Kje se pa dobi novega?
Kakorkoli, samo z zamenjavo izpuha ne boš nič rešil, treba je uredit še druge stvari.

nUUb ::

Ni nov, mamca ga je kupila l. 86, enkrat padla z njim in ga pospravila v garažo do letos. Zdaj pa bi ga malo "obnovil", da lahko konkurira skuterjem. Nove gume že imam za zamenjavo originalnih. Kar sem pa pogruntal (na trd način),je da bi jih moral že prej zamenjati. Tako je pa prišla na vrsto nova čelada bolj primerna za na moped :D. Žalostno je samo to, da je več vreden, če ima originalne praske, kot to če jih popraviš. Tak motor je še za vsaj eno generacijo ali dve.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nUUb ()

Dario1 ::

Ima mogoče gdo izpuh lipnik za tomos avtomatik ponujam do 25EUR.Lahko tudi menjava za izpuh tomos avtomatik origiginal.
Odgovarjajte na gmail dario.skafar64@gmail.com
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dario1 ()

Dario1 ::

Dario1 je izjavil:

Ima mogoče gdo izpuh lipnik za tomos avtomatik ponujam do 25EUR.Lahko tudi menjava za izpuh tomos avtomatik origiginal.
Odgovarjajte na gmail dario.skafar64@gmail.com
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: black ice ()

spoljartit ::

Pozdravljeni kupujem mf power za apn6s visok rdeč prosim pišite če ima kdo za prodat lp

klinker ::

Ne bi raje kak izpuh od 5ke nabavu, al pa lipnik. Mf power so jajca, pa tudi ogabni.
Ne vem no...

hojnikb ::

najbolsi izpuh za ta motor (razn custom izracunane resonance) je od 15slc z nekaj predelave. Zgleda kot stock (razn da je malenkost daljsi) dobis pa precej midrange moci in navora proti tem pokalicam.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predelava tomos racing

Oddelek: Na cesti
407045 (4187) greeenmaster
»

kateri izpuh kupiti

Oddelek: Na cesti
162607 (1414) loveJDM
»

gokart

Oddelek: Na cesti
303840 (2951) kriko07
»

mf power (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9710302 (5574) Blinder
»

Friziranje avtomatika

Oddelek: Loža
3816549 (12423) Frane75

Več podobnih tem