» »

procesor in matična

procesor in matična

sekundek ::

Najprej naj povem da sem ze 1 uro zapravu za iskanje po forumu, ki ga nikakor ne mors omejih na posebej oddelek in me ne napizdit kak je to ze blo objavljen itd.

Torej kar se tice procesorjev in maticnik in temu povezanih tem sem lahko recem na nuli. Ne spremljam teh sprememb in zaradi tega bi rad mnenje glede nakupa.

Zanima me predvsem Procesor in plosca. Zdej za plosco ciljam na ASUS. Sem ze imel enkrat in bil zadovoljen. Ne iscem opreme za navijanje ampak stabilnost in funkcionalnost, ki ni zadnji modni hit. Se pravi da je podprto kar se tice OS.

Tudi tega ali Intel oz. AMD se nisem odlocil. Raje bi videl intela, ker so ponavadi tudi komponente na maticni njihove in ni tezav pri zdruzljivosti itd.

Opremo rabim za streznik. OS bo FreeBSD. Intel ima kot sem opazil polno nekih novih oznak in hitrosti itd. in tudi amd ni nic boljsi, skratka totalna zmeda. Glede maticne bi bil vesel da je vgrajen vsaj radi1 gor na sata vodilu. In seveda, da kot celota deluje stabilno in je nekje (kar se tice novosti) med sredino in vrhom ponudbe. Cenovno skupan ne bi smelo prekoracit 110.000 120.000 sit. ce pa bo argument pokazal koristi pa mogoce tudi kaj vec. Torej na dan z besedo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika za okoli 1000€?!

Oddelek: Kaj kupiti
321851 (1102) White&Nerdy
»

Comp do 1000€?

Oddelek: Kaj kupiti
342667 (1736) Edi999
»

Gericom Hollywood advance 52160- Hofer (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5910842 (8227) fosil
»

Intelove 64-bitne skrivalnice

Oddelek: Novice / Procesorji
162338 (2338) Tarzan
»

Athlon 2.6 ali p4 2.6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
523377 (2774) asPeteR

Več podobnih tem