» »

phpbb2 plus

phpbb2 plus

Enter4 ::

Jaz bi vas lepo prosil, če bi mi pomagali poiskat verzijo phpbb2 plus, ki je v slovenščini no naj ma slo pack "za slo tudi link" lepo prosim iščem ko nor pa ne najdem... prosim

Tito ::

Hja če bi malo bolj z užitkom iskal bi najdu takoj ... Uporabljaj Google, sam se zgodi, da kdaj ne najdeš nič, potem pa nekdo samo začne iskat in takoj naleti a stvar ... Sam to še ko si začetnik ko ne poznaš zvijač :\, ok uživej pri čvekanju na tem forumu ...

Zadevo dobiš na TEJ strani!

Enter4 ::

že že saj sem jaz forum phpbb2 plus 1.5 našel samo slo packa ne to mi je problem

Chirrilona ::

Jst bi tut rabla slo jezik, za ta phpplus 1.5!

A res nobedn ne ve kje se da kej dobit? 8-O

Tody ::

fantje in dekleta manj javkat pa bolj plunit v roke in se spravi prevajat zadevo.... sej ni tok dost no :D

Chirrilona ::

Hm, a bi mi lohka edn prosm pomagu, men ne dela leva stran v admin panelu, in zdej tm notr ne morm nč delat. Kdor bi mi lohka pomagu, nej mi prosm sporoči, ker res NUJNO rabm, hvala.

Pište prek Zasebih sporočil, hvala. :D

Zgodovina sprememb…

sverde21 ::

Prevod sm meu jst en cajt nazaj sam dj sm vse že pobrisu tak d je šla vse v PM prevaju sm pa sam ni tak mal kt zgleda

BTW za levo stran admina probi naložt cel forum še enkrat, ker si verjetno kakšne dodatke nalagala in kej narobe naredla
<?php echo `w`; ?>

Chirrilona ::

Že probala ne pomaga. :(

sverde21 ::

probi prašat kva je narobe na temle forumu tuki je folk k dela na tem phpbb plus forumu in pomoje b mogl oni bl vedet kva je narobe:)
<?php echo `w`; ?>

SFfreak ::

možno je, da ste t.i. fani najnovejših PHP verzij in se zna zgoditi da ob najnovejši in "najboljši" kombinaciji: Aapache 2.0.xx, PHP 5.0.x ter MySQL 4.1.x, 5.0.x zadeva ne dela, ker so te različice še v alpha ali pa celo samo CVS projektih....

sverde21 ::

pa dej nehi no če mam jest najnovejši PHpš naložen + apache 1.3.x +eno MySQL bazo pa mi je delal vse ok k sm na nov naložu pač zašteka včasih mal sej windowsim tud včasih :D
<?php echo `w`; ?>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315704 (11186) mmorph
»

Postavitev foruma v lokalnem omrežju

Oddelek: Omrežja in internet
61253 (1209) atlet
»

Skripta za prikaz najnovejšega na forumu

Oddelek: Izdelava spletišč
391655 (1260) c0dehunter
»

Portali?!?

Oddelek: Izdelava spletišč
423172 (2322) gregy
»

Kaj je z myfreehost.com ????

Oddelek: Omrežja in internet
81127 (934) Matek

Več podobnih tem