» »

S.O.S.

S.O.S.

kmirtic ::

Rabim nujno pomoc. A pozna gdo kksnga k bi znal scistiti graficno kartico. Sem zadnjic mslil dati pod bakrene hladilnike, ki jih imam na graficni kartici, drugo termalno pasto ( prej so bili prilepljeni z termalnimi trakovi ). Ker nisem vedel kako naj bi pol hladilnike fiksiral nazaj na cipe, sem jih probal prilepiti gor kar s sekundnim lepilom ( BUDALA!!!!!), kater mi je malo stekel po vezju. Zdej k prizgem racunalnik mi zacne vn metat artifacte ( bilo je ze slabi sam sem sam mal tisto sekundno lepilo stran sprasku, pa je bilo prec bolje, sam neupam vec da ne bi naredu se vecje skode). Tko da bi rabu enga k se spozna kej na elektronsko vezje, da bi poskusu to mal spucat.

Ps. mam radeon 9800se.

jest10 ::

Kliči na 112. Tam ponavadi sprejemejo SOS zadeve.

Najprej napiši konkreten naslou!

Microsoft ::

Jst sm pa mislu, da oddajas signal, ker se ladja potaplja...

Sekundno lepilo? Od kdaj pa to prevaja? Pri meni je cez vse nogice od RAMov na graficni, sekundno lepilo, pa dela bp.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

kmirtic ::

ja ne vem, men je od takrat naprej skoz dela artifacte, prej mi je pa normalno laufal. Sej sem ga ze sam mal stran prasku, sam neupam prevec da nebi sprasku prevec vezja. Sam da sem mal sekundnega spravu stran je ze boljs delala. Sam se zmer dela artifaskte sam ne tok k prej.

pviran3 ::

Tonemo!!!

Vsi oblecite rešilne jopiče in v čolne!!!

mohha53 ::

Sekundno lepilo res ne prevaja elektrike, je pa zato ena frdamano agresivna stvar. Če je krivo za problem, ne bi vedel. Kaj ti storiti ne bi vedel. Mogoče pa preveč navijaš, hehe.

Hair ::

_ _ _ ___ ___ ___ _ _ _

Microsoft ::

Danes proti veceru je v Atlantskem oceanu potonila ladja... Kljub posiljanju S.O.S signala nihce ni priskocil na pomoc...

:))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Hair ::

LOL!

Kakšna huda tema!:D :D

Kmirtic, upam, da te bo izučilo.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

JOKER ::

Blub ... blub ... blub .... rešite naše duše !

Kaj vse ne počneju ljudje ! 8-O Izstopim ....
________________________________________________________
Ka te češ ....

kmirtic ::

Sej se ne potaplja ladja, ampak se jst utapljam u solzah, ker mi je grafa crknla.

Dej a res ne pozna noben nobenga k bi znol to popravt al pa vsaj mal pogledat, ker na karticei je samo ena mejhna kapla sekundenega. to bi se mogel dat spuzat, Polil se je pa lih prek enga tranzistirja ( saj mislim da je tist tranzistor, ena cudna mejha stvar).

Vem da sem enkrat na netu gledu slike od enga modela, k je na eno radeon kartico celo ram chip nazaj lotu, in je bilo vse lepo dokomentirano, sam ne najdem vec tiste strani. Ta model bi siguren znal to zadevo resit.

JOKER ::

Pravkar si v zadnjem odstavku napisal, da si na netu gledal , kako je eden lotal (spajkal po slovensko) ram chip !! Ja lotal, NE PA lepil.
Jaz mislim (vsaj jaz bi tko naredu), da je najbolje, da se nardiš butla in odneseš kartico na en računalniški servis, kater misliš da je najboljši in raje tam plačaj jurja ali dva, kot pa da sam nekaj čaraš, ker lahko situacijo samo še poslabšaš.
Raje dva jurja kot dvajset.
Ajde lp.
________________________________________________________
Ka te češ ....

kmirtic ::

To mas prov, sam na kermu se ukvarjajo tut s popravili elektronike, ker ce bom sam nesu na servis, mi bojo sam rekel da je crknil, ne bojo se pša spusal popravlat elektronke, vsaj kokrn jst poznam te servise.

JOKER ::

Potem pa kakšnemu recimo, ki popravlja televizorje in radioaparate.
Kakšnemu RTV servisu, ki je recimo zastopnik za kakšno poznano znamko. Ne pa nekemu mazaču !
________________________________________________________
Ka te češ ....

kmirtic ::

To bi pa mogoce se uzgal!!!!

Bom probu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim pritrditi hladilnik na grafične rame??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241502 (1332) TribesMan
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505766 (4893) sharp
»

Lepljenje hladilnika na procesor grafične kartice - s čim?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
122047 (1806) SaS
»

Hladilna rebra za na grafično

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91024 (916) Jure2k
»

"Limanje" hladilnikov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172234 (2023) morphling1

Več podobnih tem