» »

kupil bi še eno palčko RAMa...

kupil bi še eno palčko RAMa...

Yohan del Sud ::

Če imaš imaš v računalu že eno palčko no name 256 333 RAMA, pa bi razširil zadevo... Kaj kupiti?

Še eno 333 ali eno 400? Razlike v ceni pri moji ponudbi praktično ni (100 sit).

Trinitron ::

Ja, odvisno od tega, kaj ti plata podpira. To ugotoviš, če mal pobrskaš po navodilih za plato. Sicer pa najboljš kupit enak ram, kot ga maš že. Če maš že 333 pol rajš kup še enga 333 in ne 400, čeprav ga plata podpira.

Yohan del Sud ::

plata podpira do 333. Gigabyte GA 7VAX

Trinitron ::

Torej? Če ti plata podpira 333 DDR, to pomen, da 400 pod nobenim pogojem nebo prijel. Torej kupi še eno 333 DDR "palčko" :D

The B ::

Jst se ne bi čist strinju. Ti lahko pomoje utakneš kerkol ddr ram v plato sam ti dela na 333. In iz tega vidika je mogoče bolš 400 kupt da v prihodnosti pol zamenjaš sam ta staro palčko in je. Če to ni res nej me kdo poprav.

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Sumo ::

The B ima prav.

Trinitron ::

Sicer tega še nisem probu, ampak v čem je pol smisel, da še kar prodajajo "ta stare" rame (333, 266, 133) če "ta novi" za ISTO CENO primejo tut v tastarih platah?!?

Boki_ ::

Zaloge....
I'm back

Matek ::

Ta stare pač prodajajo ker jih še imajo. 133 itak nima veze ker je drugačen tip rama in se mora posebej prodajat. Kaj pa naj naredijo s pošiljkami 266 in 333 rama, ki so še ostale. Sicer pa cene niso popolnoma enake, ponavadi so malce nižje.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Yohan del Sud ::

Thnx. To sem hotel slišat. Namreč bal sem se, da se palčki z različno imenovano frekvenco ne bosta najbolje razumeli in bi bilo potem vse skupaj nestabilno. Grem kupit 400mhz. Kdaj v prihodnosti ga bom lahko zadegal v kakšno lino na močnejšem sistemu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

flash bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
151329 (1240) pierlo
»

Ram

Oddelek: Kaj kupiti
181682 (1485) MEDENA
»

266mhz vs 333mhz ddr rami

Oddelek: Strojna oprema
51224 (1102) OZZY
»

Kaj naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
814970 (3787) B_U_R_I
»

transcend ddr chip markings

Oddelek: Strojna oprema
191029 (885) Alexius Heristalski

Več podobnih tem