» »

Alternativa NAPSTERja!?

Alternativa NAPSTERja!?

whatson ::

Kot vsi vemo "the Napster is going down" ... vsaj zame ... "clanarine" ne mislim plačevati ...

Se že pojavljajo kake alternative Napsterja? Jaz sem uporabljal edino le Scour Exchange, ki pa mi več ne dela...

bodo www strani edina alternativa?.. upam da ne...





whatson
  • spremenil: whatson ()

Elemen_T ::

Tudi na netu so strani z MP3ji na FTPju, nekatere celo zelo zanesljive.

sasox ::

kaj pa opennap serverji & napigator + napster? :|

MRB0rYS ::

Ja tega bo pa škoda piše po časopisih kolk prometa je blo z njim in kakšna škoda se je delala pr avtorskih pravicah...Sam če jst pošteno povem men MP3-ji niso všeč ker je tako nekvaliteten zvok, če je bitrejdan 128 pol je kvaliteta itak zanič mal bolš je 192 sam pol je pa tut komad že nekje 10MB dolg tak da je najbolš če je bitrejdan nekje čez 200, pa če ga razširiš pol ne čujem v AVTU kakšne velike razlike.....Tako da če zaključim uporablam rajš originale.........
b0rys

AlchemY ::

MP3 jev imas povsod dost, samo dobr moras pogledat :)

miha ::

MRBORIS... nismo vsi milijonarji oz, ne delamo (še) na Microsftu, ali Hermisu,..

boha ::

musiccity (opennap serverji) & napigator varianta je mislim da neodvisna od napsterja, sicer nisem čisto prepričan, upam no...

napster se je tako razpasel, da se da dobiti tudi "eksotično" muzko, oz. stvari, ki jih v slo ne dobiš (v trgovini)! zato mi ga bo pač škoda...

kar se tiče kvalitete, jest sem zadovoljen. itak pod 160 kbit/s ne greš pa je...

sasox ::

K sem tud jst ze prej omenu OpenNap.........a ima kdo v SLO svoj streznik?

crt ::

Ta kombinacija je odvisna od Napigator serverja, ker ko ti naredis OpenNap server sporočiš tvoj ip na Napigator, da ga shrani v svoj seznam. To bo vse lepo delovalo, dokler bo deloval Napigator.

lp Crt

sasox ::

a pa ma kdo to postavleno v SLO? Jst bi si ga v primiru zaprtja Napsterja tud postavu :D no mogoce :))

Pa se to! A ce si prkloplen na en opennap serber vids tud fajle od drugih opennapov ali ne?

Jeronimo ::

Jaz bi pa tole vprašal.
Heckerji so sheckali še tak plačljiv program. Zakaj bi bilo pri Napsterju drugače ??
Gres na astalavista in dobiš key generator in je. Ali pa bo sistem tukaj drugačen ?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

luni ::

kaj pa je s tisto gnutello? nekaj casa se je zelo dosti govorilo o njej, pol pa je mrknilo... jas zadeve nisem nikoli preizkusil, tako da ne vem
Artificial Intelligentia

PeTe13 ::

gnotella dela!!!!
samo je malo manj uporabniko kot pri napsterju|O
Capitalism stole my virginity!

McHregec ::

Gnutella rulz pr njej gre za direktno povezavo med odjemalcem in ponudnikom mp3-jev

mmisv ::

ja gnutella: odpreš, mal počakaš da se konekta, pol maš pa iščš. dobra stvar je "search monitor" k ti pokaže kaj kej drugi iščejo (večina itak xxx stvari).
A se pr vs k uporablate Gnutello tut pojavla da daste neki dljat pol pa napiše Not Found ???


Matej
Čist trivialna stvar...

Kaiser ::

Jest z gnutello zlo malokrat kaj uspesno dljam. Za mp3je pa poleg napsterja uporabljam se audiogalaxy. Ne dobi se glih vsega, vecino pa.

whatson ::

Torej lahko z gnutello downloadam tudi druge stvari, ne samo Mp3-je?

Han ::

Hmm, kaj še nihče ni odkril WinMX? 8-O

Trenutno imam v bazi OpenNap, MyNapster, Napster, Napmania, MusicCity in PowerNap strežnike, s katerih lahko prenašam karkoli, ne samo MP3. Hvale vredna je predvsem "resume" opcija, ki nadaljuje prekinjen prenos. >:D

JLP ::

Ja WinMX poznamo.
En drug tak program namest Napsterja je audioGnome
In oba sta veliko boljša kot Napster.
Live long and prosper!

Putimir ::

Men se zdi Audiogalaxy.com tak car, da ko sm zvedu zanga, sploh nism Napsterja več uporabljov. Pa še za kaksn firawall-om al proxyjem ga lohk uporabljaš, ker vse delo na p 80.

Putimir


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napster umrl

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
142273 (2273) FireSnake
»

WinMX podobno kot Napster

Oddelek: Programska oprema
101031 (869) Loki
»

NAPSTER

Oddelek: Loža
221757 (1492) ABX
»

napster? gnutella? Ican? ...

Oddelek: Omrežja in internet
141266 (1034) 3LeR.
»

MP3....Napster gone...alternative?

Oddelek: Omrežja in internet
182228 (1975) [SpydeR]

Več podobnih tem