» »

Napster

Napster

Fantom ::

Glede na to, da je Napster ža na pol mrtev in mi kronično primanjkuje novih mp3-jev. Me zanima kakšne so vaše izkušnje z ostalimi podobnimi programi?? Katiri so dobri kakšne serverje uporabljajo ipd...

al anford ::

www.audiogalaxy.com Potegneš dol Satellite, se prijaviš, pol pa iščeš komade.
Za razliko od Napsterja se da tu resumat komad..

Nemelk ::

jst mam morpheusa! www.musiccity.com! resume allowed! 8-)
Nemelk ™

sifu ::

audiogalaxy za muzko...
winmx za slo muzko
www.kazaa.com ena nova zadeva k najde vsega boga in leti k sam hudič...dobr za filme:D

lordgreg ::

a da je kazaa nova zadeva???? hahahahahahaaaa... stara ko pes.. samo ko ste vi malo buziji...

Neo32 ::

iMesh, dobra zadeva dobis vse mp3-je (skorej), dobri serverji, hitre povezave, dobis pa ga www.download.com pa za search vpises iMesh.

||_^_|| ::

dozdej mi je morpheus še najbl seksi

rasta ::

na morpheusu ne nobiš skorej nič slovenske muzke, pa lahko kazal procente, kolk je zdawnloadan!

||_^_|| ::

1. za slovensko musko maš napsterja
2. zakaj rabiš procente če maš grafični prikaz pa še kolikoKbJeZdownlovdanih/kolikoJeVsegaSkupi

sifu ::

lordgreg..buzi si ti ....kazaa mogoce ni nova zadeva..sam je pa sele zdej uporabna k jo koncno uporablja zadostno stevilo ljudi da lohk clovk kej najde;((

cyber ::

ja kazaa jaz osebno jo uporabljam približno mal več kot pol leta in se je od takrat število userjev bom rekel da jih je približno na začetku jih je bilo okrog 3 tisoč zdej 310 tisoč,kar se pa tiče filmov pa je zdej postala slaba izbira ,saj večina ne želi več delit saj smo si vsi dol navlačili tak da je še zdaj samo tu pa tam kak film dol za potegnit,razen raznih malih oglasov za menjavo filmov ni več dobrih ali pa celih filmov,sam deli brez celote,toliko o kazii, mislim da ni več to kar je bila na začetku ko sem jo začel uporabljat.
Prej sem na kazii dol potegnil preko 40 filmov , zdej ni več kaj za dol vleč razen ene par avijev v bistvu slabe kvalitete filmov.tak da kazaa ni prava izbira.vsaj zdej ne.
Čez kakšen čas bo uporaben edonkey2000 ,ki je dost boljš kot kazaa zdej imajo namreč težave z serverji drugače bo pa the best choice za vsakogar kar se tiče prenosov in vsega.

Tr0n ::

To je zdaj ze 10000000000000000000000x blo omenjeno, podebatirano, predelano,...................

[BISI] ::

TrOn: eh ne... se ti zdi?:D

Jaz uporabljam BearShare

Lp
And then I saw her face... Mozilla Firefox

Fantom ::

Mogoče je blo res, ampak prihajajo vedno novi programi in komadi.

OldSkul ::

Morpheus seka,drugi programi se skrijejo.

Napster je že zdavnaj odslužil!

whatson ::

Nevem zakaj odpirate vedno nove topice, na temo, ki je bila že 89273498x predebatirana.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Tr0n ::

Ma ja. Itaq vsi vemo, da je WinMX najboljsi proggy za iskanje glasbe.

zlickon ::

jaz mam tud morpheus


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Oddelek: Omrežja in internet
222037 (1420) Fury
»

AudioGalaxy SMRK!SMRK!

Oddelek: Omrežja in internet
151886 (1247) XShaeboX
»

Kazza in podobno

Oddelek: Programska oprema
131387 (1136) Voyager
»

NAPSTER

Oddelek: Loža
221754 (1489) ABX
»

napster? gnutella? Ican? ...

Oddelek: Omrežja in internet
141262 (1030) 3LeR.

Več podobnih tem