» »

Welche Microwelle soll ich kaufen?

Welche Microwelle soll ich kaufen?

RacaClone ::

Jest pa kopujem mikrovalovko za v novojo kuhnjo:) in ker sm butast in se na take naprave ne poznam sprašam jest ves k ste vsi full pametni kaj mi svetujete pa kere podatke je treba gledat?

Danke schön :>

overlord_tm ::

ja odvisn za kaj jo boš rabu?
pomoje je dobr če maš čimvečjo moč
pa če boš hotu tud kej spečt je dobr če maš grill funkcijo (deluje pol kot pečica)
pa men je všeč če maš digitalno tist za natavlat, ker potem sam sprogrameraš in pustiš da se stvar skuha al pogreje itd...
pol je pa fina stvar tud tisti predprogramirani programi, k sam poveš kero sorto mesa ali česa druzga maš za odtajat, vneseš maso, pritisneš start in čakaš:))

Redkvica ::

Mikrovalovka je tko kot prenosnik:) Imaš ogromen razpon v cenah in funkcionalnosti. Seveda najcenejše ni za kupit, najdražje pa najbrž tudi ni potrebe. Malo poglej po netu, kake funkcije imajo te zadeve, zdaj so gospodinjski aparati že zelo lepo predstavljeni na netu. Če znaš nemško, ti priporočam, da pogledaš www.bosch.de. Ali pa celo www.miele.de. Imajo take lepe vgradne, pregrešno drage kot tudi sicer je Miele.

Jaz ne maram mikrovalovke, sem pa zadnjič eno lepo videla od Matrix. V Jadranu v BTC v LJ so jo imeli in glede na funkcije je bila cena ugodna. Matrix je kokr JVC, sam cenejš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Redkvica ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gospodinjski aparati

Oddelek: Loža
165719 (4206) MKC00
»

Kater pralni stroj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11064907 (49771) brinas
»

Nov komp do novega leta

Oddelek: Kaj kupiti
401925 (1248) d3k0
»

bestbuy hladilnik

Oddelek: Kaj kupiti
7978 (850) kuglvinkl
»

katero mikrovalovko?

Oddelek: Kaj kupiti
133074 (2940) cekr

Več podobnih tem