» »

Nad32 problem?

Nad32 problem?

nokia6310 ::

Pozdravljeni!
Imam problem z antivirusnim programom nad32. Problem je ko hočem ugasnit računalnik mi ropota disketar ko zmešan isto se mi je dogajalo tudi prej ko sem uporabljal nortona!
Zanima me a se da to kje izklopit da mi nebi ropotal zmeraj ko grem na zaustavitev sistema/isklop ali ponovni zagon?
Rezultat tega pa je da se mi računalnik ne resetira niti ne izklopi, razen če ga ročno izklopim!
Še sistem:
Amd 2800+1 gb ddr rama epox 8rda+ napajalnik 420 w zvočna creative audigy 2 grafična ati radeon 9200 cd rom in pekač oboje od teaka tv tunner pinnacle pc tv pro
Še sistem winxp pro sp1
Če bi kdo vedel kaj bi to blo bi prosil za pomoč!
Hvala vsem za odgovore in lp!

mirkuma ::

Poglej na www.nod32 pod FAQ ali piši na njihov support. Mislim da so izdali popraveg glede tega oz je treba namestiti Microsoftov KB popravek!

nokia6310 ::

To remove the original 811493 security update:
List of 4 items
1. In Control Panel, double-click Add or Remove Programs.
2. Click Change or Remove Programs.
3. Click Windows XP Hotfix (SP1) Q811493 (or Windows XP Hotfix (SP2) Q811493), and then click Remove.
4. Click Next, and then click Finish to restart your computer.
Problem je, ker tega Q811493 nimam pod hot fixi kaj to pomeni da se je skril ali da tega updajta nimam in[taliranega_

Sambrosa ::

da nimaš označeno slučajno da ti čekira disketni pogon. mogogče je pa to.probaj

nokia6310 ::

Ne mam vklopljeno samo to da mi išče na diskih tega hot fixa pa nikjer ne najdem pa ne vem kaj lahko še naredim a obstaja kakšen program ki ga zaženem pa da mi to on ročno odstrani?
Oziroma kako naj se prepričam da tega hot fixa nimam inštaliranega?

Myth ::

¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Vikking ::

pod AMON pojdi pod DETECTION ) odkljukaj vse kar maš pod MEDIA in SCAN BOOT SECTORS ON,,, ko boš to nardil ne bo več brkljak po disketniku pri shutdownu oz. restartu!

Spajky ::

To se dogaja zato, ker Nod postavi v register ključ pri instalaciji, da zalaufa vedno (tudi če ne rabiš pri vedno on demand skeniranju) fajl nod32krn.exe kot service! Ta fajl omogoča start
NOD32 Control Center za updejtanje in se mi zdi background skeniranje. Če ta fajl ni štartan, stvar ne funkcionira. Nimam naštimano pregledovanje v ozadju ničesar!

Ker je tudi to meni šlo na živce /W98se/, sem to rešil tako, da sem izvozil ključ [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunServices] in ga spravil nekam in napravil shortcut do njega na MS-Office shortcut baru in ga imenoval LoadNodKern.
Isto sem napravil s kopijo tega ključa s [-HKEY_ .. (vidi minus prej!) in ga imenoval UnLoadNodKern.

Jest updejtam /celo/ databazo največ enkrat na teden in takrat prej ko mislim vklopit Control Center, samo uvozim ta prvi reg ključ in nato restartam Winse; updejtam in nato uvozim tisti drugi ključ in reštartam winse. Pa me potem tako ne iritira več FD praskanje .. :-) .. 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

BlackHole ::

Pa tele disketnike ali kaj so že, to še res uporabljate oz. potrebujete?:D

Spajky ::

Seveda, FD rocks! Ko vse odpove, tisto še zadnje dela! in za tisti % ali 2 ki stane več pri novem kompu, kar naj bo notri, tudi če ga rabiš samo 1x letno! (kot ti virus sesuje sistem in CD.rom drive ni ali ne dela bootable)...če je notri nič ne škodi! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 Installer (64-bit) - težave

Oddelek: Programska oprema
152924 (2314) fr!Xy
»

windows media player 10 mi ne dela !?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81485 (1433) bunnyrabit
»

Virus uniču cd-rom!! nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
252223 (1651) alesrosina
»

ntoskrnl.exe problem

Oddelek: Operacijski sistemi
51228 (1161) ERGY
»

Upočasnitev sistema

Oddelek: Novice / Varnost
81962 (1962) |GrEgOr|

Več podobnih tem