» »

Glasbeni program za obdelavo glasbe

Glasbeni program za obdelavo glasbe

JOKER ::

Iščem en glasbeni program s katerim bi lahko nardil določeno stvar.
Po možnosti, da je Freeware. Kaj bi rad nardil ?
Program s katerim bi lahko ločeval oziroma določeno mp3 datoteko ali wave razčlenil. Recimo, da bi odstranil pevca ali pa vse razen basa ... itd. Mislim, da me razumete v čem je fora. Rabil bi za miksanje, ampak tako, da bi basi ostali in bi jih prilagodil k drugim komadom .... itd. No to je že druga zgodba.
Probal sem z Steinberg Nuendo 1.0 pa Stainberg Cubasis v1.0 pa z Fruity Loops 4 , ampak me ti softweri niso nekako zadovoljili.
Torej, predvsem pričakujem odgovore oziroma predloge tistih, ki se ukvarjajo z mixanjem in remixanjem.
Hvala in lep pozdrav

P.S. Odgovori " poglej Google " ne palijo, ker sem že vse preiskal.
________________________________________________________
Ka te češ ....

matrix2 ::

nabavi si loop-e ali sample...

Da bi pa lahko komade kar seciral to pa še nisem slišal da kaj takšnega obstaja pa sem že dolgo v glasbi:D

dëych ::

Na googlu boš vse najdu...Edin tist program boš bolj težku da ti bo vokale odstrano pa to :D Mogoč s krampom pa motiko. :D

Lej, za mixanje maš dost robe, kukr češ. Atomix mp3, traktor dj, mixmeister itd...Za remixe pa rabeš "original komad", katerga potem preoblikuješ. Po domače: vsak inštrument, vsako melodijo, vokal in ostalo potrebuješ ločeno zapisano in to potem skup zmixsaš oziroma premotaš po tvoji želji. Upam da razumeš kaj sm hotu povedat. Lahko pa tut kej z mp3ji čaraš, sm rezultat bo porazen.


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dëych ()

JOKER ::

Seciranje komadov ! Ja lahko to delaš v Fruity Loops-u. Slice funkcija, ampak ni tako kot bi meni odgovarjalo.
Matrix2: z glasbo se ukvarjaš ? mixaš ... itd.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Myth ::

Če te prav razumem bi rad iz navadnega wav ali mp3 naredil instrumental verzijo?
Tu pa je en problem, to navadni programi ne zmorejo... imam soseda ki se profesionalno (čeprav samo za hoby) ukvarja z snemanjem glasbe (ima namreč studio). Zdaj pa takole...

Trenutno se ne spomnim kaj uporablja in kako lahko to počneš (žal imam težave s spominom) , če pa bi rad bolj podrobno vedel kaj mi napiši ZS in ti bom čimprej sporočil njegov odgorov. Z veseljem ti bom pomagal...

LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Poldi112 ::

Problem ni v programih ampak v fiziki. Ce das filter za vokal ti bo tudi vse ostalo v istem frekvencnem pasu ven porezal. Navadno je rezultat precej porazen.

Lex ::

tak kot so že reli, to predvsem s fizičnega vidika ni možno. Sm že tut sam v svojih bol zelenih letih mislo da se to da tak kamot. Lah sicer spustiš skoz kak filter da ti pobere frekvence v kterih je vokal sam bo kakovost komada trpela in nikakor ne bo isto k če bi dobu sam instrumental. Zato se ti mogoče splača na netu pobrskat za kako instrumental verzijo komadov k jih iščeš.
Če hočš rmxat nucaš vse dele komada posnete po stezah, kar ma najpogostej sam avtor, tak da.. veš koga kontaktirat (če si resn pa maš dost € :D )
pa hm.. hočeš freeware, probal si pa s steinbergovimi produkti k majo kr krepko ceno :\ pa te niso zadovoljil? hja, velik sreče pol, je nekak tak k da se probaš furat z mercedesom pa ti ni fajni pa upaš da bo en avto k ga boš na odpadu našo pa mal pocen porihto bolši.. :P

nikicaa ::

[:\]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odstranitev vokalov

Oddelek: Zvok in slika
61356 (919) jorgos
»

program za miksanje

Oddelek: Zvok in slika
114014 (3678) miko 55
»

program za musko

Oddelek: Programska oprema
163533 (3249) srbin
»

odstraniti vokale iz mp3

Oddelek: Programska oprema
52584 (2413) JOKER
»

Obdelava zvoka - AMD vs. INTEL

Oddelek: Zvok in slika
312179 (1699) partysound

Več podobnih tem