» »

rac.v mrezi

rac.v mrezi

lol ::

lp, problem je sledec imam router s kater povezujem 2 rac. Na obeh ej windows XP.Problem pa se pojavi pri sharanju najprej je teklo vse gladko jaz sem videl njegov rac. in on mojega in datoteke so se lahko prenasale lepo sem ter tja.Potem je pa cez nekaj casa postal problem da me je zacelo sprasevati za password.Tudi to je minlo :).TOda sedaj pa ko hocem na njegov rac. mi pa vrze spet cisto drugo napako ven.Pise ## **** is no accessible.You might no have permisoin to use this network resource.Contact the administrator of this server to find out if you access permison.##Acces is denided## WTF???Seveda se to pojavlje samo primeni. Pri 2 rac. tece vse normalno in lahko vidi vse moje datoteke!!!

kDO KAKO IDEJO????

McHusch ::

pacman ::

Jaz sem imel podoben problem in še zdaj nemorem razumet kako je možno da prvo dela pol pa kr naenkrat več ne:\
No problem sem rešil z pomočjo Black Moon FTP Serverja. Moram povedat da pomoje je to najboljša alternativa predvsem zaradi varnosti saj lahko onemogočiš kup windows procesov. Dobra stran je še da ko onemogočiš vse te procese sistem ni samo bolj varen ampak tudi hitrejši in stabilnejši!8-)
Toplo priporočam deljenje datotek na ta način:))

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

switch in internet

Oddelek: Omrežja in internet
201524 (1324) farko
»

DC++...passive only -- Azureus...NAT Error ????

Oddelek: Omrežja in internet
61729 (1419) espacious
»

Pekač noče pečti cd-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
171254 (1062) jastreb
»

XP: windows update: 10x isti popravek ...

Oddelek: Operacijski sistemi
6866 (709) matevzm2
»

Nekaj vprasanj glede Win2k

Oddelek: Programska oprema
261974 (1640) glavic

Več podobnih tem