» »

Še en dvd vprašanje

Še en dvd vprašanje

1309976 ::

Zdravo...

Kupiti nameravam Pioneerjev dvd rom, zdaj me pa zanima kerega:
dvd-116
dvd-106s
dvd-A05s
Pri nekaterih dvdjih piše zraven Bulk.kaj točno pomeni to?Pa katerega od zgoraj navedenih se splača kupti, tudi potem glede na crackanje dvd zaščite,prenosa podatkov in glasnosti dvd roma?

lp

Modri dirkač ::

Bulk pomeni da dobiš sam golo komponento brez programov kablov itd, retail pa ravno nasprotno. Pioneer ma foro da označuje iste modele različno npr. 116 ma pladenj 106 ma pa režo kar ti je ljubše razlika v ceni je pa ene 2k. Ker je pa boljši ti pa težko povem ker so vsi bolj ko ne isti šmorn.
Everybody lies!

MTB ::

Razlika med 116 in 106s je v tem, da ima 116 podajalnik, kot klasični CD Rom, 106s pa samo režo, kot npr. predvajalnik CD jev za avtomobil. A05S(Z) ima tudi režo. Razlika med modeloma 105 in 115 je bila, da 115 ni imel audio digital outa (SPDIF), predvidevam da je tudi pri modelih 106 in 116 isto.
Bulk pomeni, da dobiš goli hardwer, brez dodatkov (npr. kak softver, itd... pri A05SZ alias A105SZ sem dobil 2 igri, Baldurs Gate in X-files, pa Elsin softverski predvajalnik za DVD).
Razlike med serijami 5 in 6 je v tem, da serija 5 (105, A05SZ, 115) podpira UDMA33, serija 6 (106, 116) pa UDMA66 in pa da ima za 2 dB izboljšano redukcijo šumov.
Za razbitje regijske zaščite pa ni problema.

RS

|KoRn| ::

Situacija je taka: za model 116 se ze da resit problem regijske zaščite, namrec imam ga sam in vem da se ga da "odklenat" (in to celo uspešno>:D), vedet je pa treba da nima digital outputa...
Ravno obratno pa ima model 106 digital output (kar zna bit dober pri snemanju kakih MP3 oz. predvsem muzke), nima pa rešenega problema regijske zaščite:O!

Jaz ti rečem imam 116 in laufa super, unega digitalnega izhoda pa sploh ne pogrešam...
Freak on a leash!

MTB ::

Kakšne pa klatiš? Tukaj je link do odklepanja 106-ice: http://members.xoom.com/zozo00/dvd106rp...
Da se človek ne bo prestrašil, da ga res ne bo mogoče odklenit.

RS

Binji ::

Kaj vej kdo kasen link kako se odkleni 115tko? JE isto od Pioneera.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

MTB ::

Pojdi sem , tukaj so linki za večino pogonov.

RS

MTB ::

Neke težave s prikazom, kar naenkrat pa sta dva posta ?!?
RS


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD-ROM?

Oddelek: Kaj kupiti
191678 (1534) TheHijacker
»

DVD

Oddelek: Kaj kupiti
231367 (993) matter
»

DVD ///// CDRW

Oddelek: Pomoč in nasveti
141411 (1228) Kriko
»

Kateri DVD pogon?

Oddelek: Kaj kupiti
151238 (1042) YiMMi
»

razlike med temi komponentami

Oddelek: Strojna oprema
111426 (1234) Loki

Več podobnih tem