» »

Best humoristična nanizanka ever

Best humoristična nanizanka ever

jugonostalgik ::

Men je najboljši Seinfeld, zraven pa tud Bolji život, Alo-Alo; tam so ga res sral.
Prjatli so mi bli na začetku, zdej so mi pa glupi:(.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

TESKAn ::

Večina od Monty Phyton - ovcev
Alo - alo rula
Černi gad je itak zgodba zase
Pa še kaka angleška bi se našla.
Ameriške so pa načeloma glupe, sam princ z bel - air - a je biu kokr - tok.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

darh ::

friends !
Excuses are useless! Results are priceless!

Tolip ::

Najboljša je bila Only fools and horses,občasno jo predvajajo na BBC.:P

JLP ::

Alo. Alo
Mister Bean
Monthy Phyton
You Rang, Milord
Wings
Live long and prosper!

OrlyTM ::

Zmešana Ally
Friends
Dharma in Greg

te popolnoma sekajo :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Matty ::

Odvisno kaksen humor isces... angleski humor je skoraj tradicionalno zelo crn, in stevilnim ni vsec, ameriski je kot vedno zelo pocukran in spominja na holivudske filme, yu pa je gledljiv le v originalu in brez podnapisov...



npr. crni angleski:

Monty python, Fawlty towers (ne vem ce se kdo tega se spomni), Black Adder in Only Fools and horses...



Yu humor:

Top lista nadrealista (nekateri starejsi se se spomnijo, ko smo to gledali v ORIGINALU leto ali dve pred naso svobodo)



Ameriski humor:

Simpsoni in South park!
Ceprav so nekatere druge nadaljevanke tudi se zabavne (Seinfeld, Friends). Velika vecina je pa slaboumnih in narejenih za "napredne" amerikance... (prevec majo rasno - korektne nadaljevanke - zanimivo je, da se VSE crnske nadaljevanke dogajajo v premoznih crnskih druzinah, bede pa nikdar ne pokaze... ni mi tudi jasno kako ima lahko vsaka "kelnarca" v USA nadaljevanki veliko in prostorno trisobno stanovanje tko v centru New yorka... )



Slovenski humor:

ga ne najdes tudi ce ga isces z lupo... (ok, ko sem bil majhen decko, tm ene 8-9 let, mi je bila vsec Nasa krajevna skupnost... sam ne trdim da je to gledljivo in smesno se danes)

Thomas ::

Ja ... Matty ... tko približno. Se kar strinjam.

Edinole slovenski humor je nekoč skoraj zaživel ... Butnglavci. Samo potem je zvodenel, še preden se je prav uveljavil. Dva (nekoliko medla) ostanka sta še: Dergi&Roza v reklamah in Hribar z radio Gaga.

Samo je to bolj žalostno vse skupaj, kot so tile trije (še) smešni.

Ampak Murnik in Milčinski sta pa v drugih časih in drugih medijih - le bila!

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Yohan del Sud ::

Ya, ko slišim

"iiii, nije fata dabome.... ahhahaaha"

mi želodec se obrna

bljak

Slovenci smo res povsem brez smisla za humor.:\

Matty ::

Heh... edini, ki je v Sloveniji malo popestril humor je bil Djuro (pa se ta ni slovenc). Ok, ne mislim njegovih tv izdelkov, mislim namrec na gledalisko igro... (pismo pozabil sem naslov - so jo pa spilali v MGL pred par leti) :D

Tr0n ::

3. kamen od sonca

smeh in pol

Justy ::

In kaj Vi dragi Slovenci naredite za slo humor!?
Mislim, da bi to lahko iskal celo z mikroskopom pa ne bi nic nasel...:D

Phil ::

Ally, Prijatelji in Alo alo...
LP

Thomas ::

Hja Justy - jest nič kaj dosti. Ampak - to mene ne moti, da ne bi povedal, kaj si o slovenskem humorju mislim.

Tvoj način zavračanja kritike - ni taprav.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Justy ::

Hehehe Thomas, tvoj nacin izrazanja kritike ni taprav (pa ne samo tvoj). Ce komu pac ni vsec kaj po Tv naj to pac ignorira, ne pa da pol kritizira kako da je zanic slo humor, ko pa sam nic ne ukrene da bi se kaj izboljsalo. Pac nekateri ljudje si s tem sluzijo kruh in se trudijo po svojih najboljsih moceh...

Pa BTW: topic je bil best humoristicna oddaja al neki tazga, ce pa se spravite na kaj druzga pa pol raje odprite nov topic

pomoje bi bilo dobro da bi odprli celo novo temo v forumu ki bi se imenovala Thomasove Kritike, ker opazam da je njegovih kritik cedalje vec in to tam kjer naj bi ne bile potrebne:D0:)

no offense Thomas, samo daj se kaj pozitivnega napisi

Thomas ::

Justy!



Slovenski humor je po mojem definitivno zanič. To smem reči, ne glede na to, da nič ne ukrenem, da bi bil boljši.



To, da če nekaj ne delaš, pa tudi kritizirat ne smeš - je neumnost.



So pa recimo "Beležke o kranjskem tepežu" Milčinskega izredno smešne. Res.



Samo to so pretekli časi. Kot tudi Butnglavci, ki so pa na žalost umrli skupaj z istoimenskim filmom.



Je pa zelo zanimivo kako grem na živce nekaterim tukajle. (Heh ... njihov problem.)



Ni pa seveda res, da nikoli ne pohvalim. Če le kdo ali kaj zasluži. Overklokanje (nosilna tema teh forumov), sem že dvakrat branil pred malodušneži z njihovo "a se splača sploh - ani boljš kr P4 kupit - a ni boljš kr pustit vse skupaj!".



Samo potrudit se je treba - in sprejeti resno razpravo (ali delo) - ne pa samo scrklano jamrngo ponavlat!







8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

andro ::

Alo alo
sainfeld
Fresh princ from bel air
Hang with mr. cooper
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

whatson ::

Najbolj rulajoce humoristicne nanizanke so:
Druzina za umret
Friends
Prince z Bel Aira

hanuman ::

to je tko kot bi se klosarji med sabo pogovarjali katero vino jim je najboljse. Al tist tapocen merlot al tist tardec z rumeno etiketo. Medtem ko se oni tako argumentirajo tisti ki imajo okus in jasno denar medtem uzivajo v Don Perignonu ali njemu podobnim. Ravno tako je tu katera je boljsa humoristicna nanizanka ? Ally ali friends. Tisti ki imamo okus ze vemo MONTY PYTON, FAWLTY TOWERS, BLACK ADDER... heh heh >:D>:D

Loki ::

Ally,
Alo Alo :))
....

2much so that I could tell them all here.

luni ::

Ally suxxors
Artificial Intelligentia

Sergio ::

ally je pa ja čist huda... če izvzameš bulimičnost :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Miran ::

Alo. Alo
Mister Bean
Huxtable family
:):):)
Overclock yourself !

KamikazA ::

Sergio pol ti pa lohka mojo šefico predstavm!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Angleške komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
4210772 (7138) driver_x
»

Humoristične nanizanke (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6417086 (15341) Platypus
»

Best sitcoms (nanizanke)?

Oddelek: Sedem umetnosti
193135 (1750) Stepni Volk
»

kaj vas spravi v smeh/krohot

Oddelek: Loža
452683 (1929) Roadkill

Serije Allo Allo

Oddelek: Sedem umetnosti
293348 (2630) OwcA

Več podobnih tem