» »

Čudni simptomi pri navijanju memorija na radeonu

Čudni simptomi pri navijanju memorija na radeonu

Brutal Corpse ::

Ko navijem memory na herculesovemu radeonu 9700 pro je ob zagonu windowsov ful popačena slika.Pol ko pa restartam je pa v redu.Zdej ko sm namestil gianta morm pa še večkrat restartat ker očitono dost bolj hladi. Jst mam filing kot da se morjo rami segret pol pa dela v redu sam če mam pa na default pa skos v redu dela.Pa tut že bios sm menjal.
Sej stvar ni tolk zlo moteča sam se mi zdi pa hecna pa me zanima če se komu kej približno sanja kaj bi to blo.

tiborrr ::

Menjaj driverje, za navijanje uporabljaj RadLinkerja, navijaj po korakih 6.25MHz.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Boki_ ::

Znizaj si malo stopnjo korakov, da bos lah natancneje dobil koncko frekvenco. Itak ne bos prisel do konca traka.
I'm back

VASkO ::

to kar je tiborrr rekel, bo kar drzalo. clockgeneratorji radeon kartic imajo najmanjsi mozni korak 6.25mhz. ce si ti softwersko korak zmanjsas, pol naredis samo to, da ne ves tocno, kako mas frekvenco, ker hardwerska frekvenca potem zaokrozi navzgor ali navzdol.

DjTonic ::

Meni je še bolj všeč Riva Tuner, saj lahko spremeniš Reference Divider in si tako znižaš korake, pri navijanju, da najdeš tisti limit.

Zhupa ::

zakaj bi se sploh ubadal z ugotavljanjem max frekvence ce se lahko atitool namesto tebe.

DjTonic ::

Eh atitool je bolj tak :\. Sploh me ne mika, da bi ga pognal, ker sam to bolje ugotovim >:D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

ERGY ::

Se en glas za rivo tuner :D


LP ERGY

Brutal Corpse ::

A pol je radlinker bolši kot rage 3d tweak ki ga sedaj uporablam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Connect3D Radeon 9550 v 9600 ?

Oddelek: Navijanje
492562 (1094) Xserces
»

navijanje radeona 9600pro

Oddelek: Navijanje
151443 (1162) O`Connor
»

Kako se navijajo grafične kartice

Oddelek: Navijanje
432017 (1270) Wad@
»

Pospeševanje gr. kartice

Oddelek: Navijanje
231591 (1191) boštjan
»

Radeon 9600, jedro se noce navit!?!

Oddelek: Navijanje
161165 (951) JustVi

Več podobnih tem