» »

Firefox in bannerji

Firefox in bannerji

marS ::

kar nekaj časa, ma več kot pol leta uporabljam samo forefox za brskat. Zdej sem si dal dol v 0.9. Opazil sem pa, da mi ne prikazuje bannerjev/npr. od Central Iprom/ na nekaterih spletnih straneh, čeprav imam to dovoljeno, pa tudi nekatere druge bannerje.
Zdej, v firefoxu 0.8 in nižjih verzijah je to delal brez problema, torej na pogled na stran sem lahko vkljapljal bannerje in izklapljal, tu pa nikakor ne morem nič vplivat. Alpa ne vem kje se to nardi8-O ?
Ker mam dual boot - fedora - zraven sem 0.9 probal tudi tam, ma tam pa dela vse. A je to bug v firefoxu za winse?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

al3s ::

Pomojem ti kak plugin za flash manjka! Kaj si ti zbrisal staro verzjo preden si na tega prešel? No če nisi je najboljše da stvar unninstaliras in ga na novo daš gor!

marS ::

ma je čist na frišno instaliran firefox, prazen comp, nč ni gor razen dveh OSjev....plugin za flash pa sem snel ja.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

iration ::

Maš pa srečo! Jest sm si mogu Adblock extension inštalirat za isti rezultat ...
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Loki ::

preveri se datoteko HOSTS.

Gizmo_X ::

Meni normalno delujejo.:) Sem pa imel neke probleme z Flashom in Shockwave-om, saj je vedno pisalo, da naj namestim eno(in ob kliku tudi presmerilo na stran z download-om8-O ), po namestitvi pa se ni nič zgodilo, spet le obvestilo in preusmeritev.;(( Potem sem si rekel, da bom namestil še drugo, potem pa je delalo normalno.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox 1.0 je tu! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12711196 (11196) MrStein
»

Kakšen bo Firefox 1.0?

Oddelek: Novice / Brskalniki
343033 (3033) MrStein
»

Brskalnik! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
726609 (5349) nere
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209600 (9600) moj_nick
»

Mozilla FireFox 0.9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
667043 (7043) NoUse4AName

Več podobnih tem