» »

katera miška

katera miška

AnD-1 ::

namen mam kupit eno optično miško do 10k sam ne vem katero
v mislim sm mel neki logitechovo mx110 mislim da je model pa me zanima kake izkušnje mate vi z miškami do 10k oz. katero mi priporočate

fusionSPY ::

Ti misliš MX510? Jaz jo imam in ti lahka povem, da je zakon. Sicer ni glih 10k ampak 11,5k sam je vredna tistega 1,5k več, resno. Zaeenkrat laufa kot je treba, odzivnost je super, vglavnem zame najboljša miška vseh časov. Evo pa še link KLIK ;)

tx-z ::

če si mislu mx 510, jst mam mx500, sj razlike skori ni, samo da je novejši model bl fancy pa bolši.....men je tale miška res uredu, nimam težav, ma dost gumbkov k v kakšnih igrah pa tut tko nasploh pridejo prav, edin podlago morš met dobro kt pr vseh optičnih miškah....
tx-z

ginekolog ::

priporočam logitech za 3k opticno, prava roba
Divers do it deeper.

N-E-O ::

tut js sm si letos kupu mx500, pa morm rect da sm se full razvadu na njo... odl je...
mors pa pazit, ce jo bos kupu, da vzames poleg se crno ali temno modro podlago, sicer bo štekala...
Follow the white rabbit.

nodes ::

men 900 res šteka sam na svetleči beli podlagi, drugače kar dela.


za igre:
npr. ena podloga za 5k in Logitech optična miš za 4K.

ja to bi bilo boljše kot mx510 in podloga za 300SIT.


;)

JamesBond ::

Genius Netscroll optical al nekaj takega za negi 3k če nisi prezahteven, meni ful lepo paše v roko:D

jest10 ::

Logitech bj58

Brilko ::

Sej nerabiš pri optični miški nobene podlage če nimaš svetle (bele...) mize.Je prej v napoto kot v korist. Sam sem pred dnevi tud kupu MX510 za pa ti povem da mi ni žal. Odzivnost je fina, nič ne šteka, dost stvari si lahka nastaviš, velik gumbov in užitek v primerjavi z miškami navadnih oblik. Če si velik za compom jo priporočam.

Ampak kar je najboljše je da direkt paše v roko. :D

mazy ::

lastnik 510: na gumbke se res razvadiš in ko prideš na kako drugo mišmo jih kar iščeš. je pa velik lažja kot mx500 js sm ji pa še odstranil tisto železno utež tak da je zdej še lažja. imam jo pa samo na mizi (črna iverica) in dela zelo dobro. je pa v planu nakup podloge.

Brilko ::

Am kira utež? A BZ je noter?

Edino kar bi lahka bla možnost za nastavljat je pri gumbku za alt+tab. Ker so tista okna res ful vlka in bi lahka bla manjša. Pomoje

jest10 ::

Brilko:
Meni umazanobela podlaga čisto ok deluje.

PARTyZAN ::

Jaz sem se spravil tudi ven dajat utež...pa je bla čez 1h spet not :D . Če jo daš ven je miš nekako neuravnotežena...

Brilko ::

@jest10: verjamem, ampak optične naj bi mal zafkavale na zelo svetlih podlagah, če pa deluje pa tud super. Pol se jst raje ne spravljam te miške odpirat če ni tista utež neprimerna, ker ma miška kar 3 leta garancije. In se nima kej pokvarit, edin če bom tak jezn (upam da ne :D ) da bo zraven padla še ura s stene dol. Vgčavnem MX510 razstura.

Jaffa ::

O podlagah je pa tak. Ne govort, če še niste probali !!! Če imaš pravo podlago, gre miška kot po maslu in je fulll razlika. Finta podlage je, da se da miško DOSTI lažje premikat po njej, kot pa brez, ne pa da miška ne bi natančno delovala.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Jok3r ::

Jz mam tudi MX510 oblika miske je full dobra in se lepo oprijeme v roko...

NemecRok ::

No da še jst predstavim svojo pošast...miško :D

Sedaj že skor eno leto uporablam brezžično optično miško in sicer Logitech Cordless Click Plus
ki sm jo prvleku iz nemčije in moram rečt da sm še danes navdušen nad njo

...men je full dobra miška pa tud dobro je oprijemljiva...poleg tega pa še baterije full dovg zdržijo...jst mam kr dva kompleta akumolatorskih, tak da k se ene spraznejo jih zamenjam s povnimi in tako dalej:D ....zdržijo pa tud 2tedna sam ob tem morm povedat še to da mam računalnik ukloplen cev dan, uas še čez noč laufa. Zravn miške dobiš še driverje in v nadzorni plošči se ti datoteka miška nadgradi...tu lahko tud pogledaš kolk so se ti spraznale baterije in še povn ostalih stvari.

A-jaa pa da ne pozabm omenit gumb na miški kater ti omogoča dostop do programa ki si ga sam izbereš da se ti bo odpru ko boš prtisnu na tipko! na levi spodnji strani maš pa tud dve tipki s katerimi skačeš stran naprej ter nazaj po netu in seveda kolešček :D

Vso srečo pri izbiri miške

LP
Švba
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

nodes ::

>O podlagah je pa tak. Ne govort, če še niste probali !!! Če imaš pravo podlago, gre miška kot po maslu in je fulll razlika. Finta podlage je, >da se da miško DOSTI lažje premikat po njej, kot pa brez, ne pa da miška ne bi natančno delovala.


sam ne mislit da je vsaka draga že dobra.

Everglide mi je ratala po enem tednu vsa mehurjasta.

6KSIT preč vrženih.

Jaffa ::

Jaz sm dal 2 jurja za njo, ne vem več katera, ker sm ovitek (tak rumen je bil) vstran vrgo, pa je zakon !
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

nodes ::

hotel sem sam opozoriti, da je važna izbira ne samo cena.

drugače se strinjam, da je podlaga pomembna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odločam se za nakup nove miške...

Oddelek: Kaj kupiti
482787 (1727) kotnikd3
»

Miška do 5.000

Oddelek: Kaj kupiti
261343 (977) OmegaM
»

Nov članek: Test mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
10811648 (9628) Xplicit
»

Miška Logitech MX510 ali 512 DDR rama ali grafična

Oddelek: Kaj kupiti
251946 (1581) glinik
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
534964 (4061) Dr_M

Več podobnih tem