» »

kateri procesorski hladilnik?

kateri procesorski hladilnik?

klemen32 ::

za athlona 1800 navitega na 2000 ter kateri napajalnik za moj sistem?

athlon 1800&2000
abit kt7a
512-rama
geforce fx5800
60 ter 8 gb disk

klemen32 ::

kaj res noben neve tega mislim,res vas ne razumem nic takega nisem vprasal da nebi mogli odgovort ze ene par tem sem odprl samo ali me sploh ne marate na formu al kaj? Moderatorji vem kaksna je vasa naloga da samo pregledate teme ampak res bi vas prosil da mi vsaj nekdo odgovori tako kot je treba.Zal mi je ce sem se komu zameril kdaj samo ce se bo tako nadaljevalo da mi noben nebo odpisoval potem sploh nebom vec hodil na ta forum!!
lepo se imejte!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen32 ()

iskra ::

Hja navadno se je najbolše spravit brat kake teste ;)

Jst ti povem kaj imam v moji škatli, s čimer sem trenutno zelo zadovoljen:
AMD Athlon XP 1900+ nenavit (1600MHz) in na njem Zalmanov CNPS7000 AlCu hladilnik, ki mi ga trenutno drži (idle/internet) na 32°C, ko pa se spravim na kako igrico, gre na 35°C
Plošča je Epox 8K9A in mi pravi, da ima 31°C.
Napajalnik imam Zalmanov 400W in ga od nakupa dalje nisem slišal ker je njegov ventilator ves čas na minimumu.
Imam Geforce 2 MX 440 in Zalmanova NB rebra gor in en 92mm ventilator čez, za primer igranja igric.

Vsekakor je CNPS7000 AlCu super nakup. Poleg dobiš še FanMate in lahko utišaš ventilator na minimum ma za igrice ti svetujem, da ga naviješ na max 8-) Cu verzije se ti ne splača vzet, ker je razlika v temperaturah res minimalna, v teži pa ogromna (in če butneš škatlo lahko zlomiš proc >:D)
Napajalnik sem pred par tedni tudi posodu kolegu, ki ga je malo preizkušal na svojem mobilnem Athlonu XP 2500+ in je bil zelo zadovoljen s stabilnostjo linij in je pol kupu tudi enega zase.

Drugače pa si lahko na straneh proizvajalcev (vsaj za Zalmana vem da ima to) poiščeš povezave do spletnih strani, kjer so delali razne primerjalne teste.

Največkrat uporabljeno orodje za vse Slo-Techarje pa je iskanje po forumu in google :D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

zvitorepec ::

Ves zakaj ti nihce ne odgovori? Zato, ker je tocno takih tem in vprasanj bilo ze nesteto in se ljudem zdi nepotrebno in nesmiselno ponavljati eno in isto :\. Malo preglej teme v oddelku hlajenje in modifikacije ali pa uporabi iskanje - lahko zacnes s kljucno besedo "hladilnik" in "napajalnik".

P.S.: sam imam namescen Thermalright SK7

P.P.S.: pa tako kalimerovsko jamranje ti ne bo veliko pomagalo, kvecjemu kaksen jezen odgovor bos dobil na racun svoje nepripravljenosti, da si poizkusis najprej sam pomagati
HOWGH!

Sami ::

Imam AMD Athlon 2500+@3200+ in pa Zalmana 7000A-AlCu, ki je res super nakup in ni nič glasnejši od BOX coolerja, torej neslišen. Idle imam 44 stopinj, max pa 51 stopinj.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Sami ::

Aja, napajalnik pa ti priporočam Zalman, Enhance...glej da ne bo no-name in pa da ima čez 300W, če boš kdaj kej nadogradil sistem.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

klemen32 ::

hvala vsem res ste mi pomagali lepo se imejte!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

visoka temparatura procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211404 (1046) jurre
»

Zalman CNPS7000A-ALCu se vrti z samo 2500rpm

Oddelek: Navijanje
251379 (1168) Veron
»

TT Silent Tower ali Zalman CNP6000-Cu (cilj je tišina)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241909 (1368) js
»

Tt Volcano 12 vs. Silent Boost

Oddelek: Kaj kupiti
402122 (1439) G@MER
»

Hladilnik(tihost) - Zalman CNPS7000A-Cu ali TR SK7 z Papst 8412N/2GL ventilatorjem

Oddelek: Kaj kupiti
51079 (1037) log2

Več podobnih tem