» »

Kako namontirat vente

Kako namontirat vente

Dragi ::

zdele si bom začel rihtat vodno, pa me zanima, kako nej na radiator namontiram 2 venta 120x120, da bosta stala gor, ko bom pokonc položu,radiator pa je od 101-nke.tuhtov sm ,de bi lotou, pa ne vem kaj in kako.

steev ::

Lotou? Se nikol nism slišu, da bi se plastika lotala, razen ce mas kovinska ventilatorja. :D

Lahko pa sin naredis shroud - klik.

Če pa jih želiš pritrditi direktno na radiator, pa jih pritrdi z silkonskim kitom, ki bo ventilatorje hkrati pritrdil in utišal (vibracije se ne bojo prenašale z ventilatorja na radiator).

Ajde! ;)
:|

mihec87 ::

Najbol je da si naredis shroud ker ves zrak z venta preusmeris v radiator da piha skozi njega ker ce mas vente kr tk na radiator pritrjene se nekak tist zrak ki ga vent rine v radiator nekam cudno obnasa oz rine nazaj skozi vent al pa ob strani ven in to ni vec to kar bi ti hotu.

Drgac pa pjt v iskalnik pa napis shroud pa bos nasu je tut ze ene par tem narjenih pa slike ze izdelanga shrouda.
Pa slike kako je to izvedeno so tut v temi SLIKE VASIH RACUNALNIKOV klik.

Upam da si bos s tem lahk kj pomagu.Ce ti se pa kj ni jasn pa upras.

Dragi ::

za nalotat sm mislu,da bi nalotou matice na radiator, pa pol pršraufou vente gor.bom pogledou zdele še za ta shroud

mihec87 ::

Hm slo bi.Sam jest ti to odsvetujem pa mislim da bi ti usi ki majo vodno hlajenje da bi dal vent na radiator brez shrouda.Zard tega ker zrak iz venta ni dobr izkoriscen zaradi tega kot sem ze napisal zgoraj.

Dragi ::

Pa to nej jst pacam iz pleha al kaj?Kajapir se vred odnese, sam jst mam pa problem klele, ker bom radiator namontirou na desno stranico spodaj (bom naredu lukno) sam s papirjem bo mal bl slabu držal, pa še estetika ne bo glih najbolš

Tugo ::

jst mam priliman z neko podobno snovjo kot je kit za okna, ampak ne vem kako se mu reče.
drži kot pribito (ok, tolk ne) in ne piha mimo, ker lepo zapolni vse luknje. edino dol se ne da vzet, ampak se pa da čist lepo očistit.

lp, T.

Dragi ::

Tugo, to bi blo po mojem še najlažji za nardit.Sej mislš tist rjavi kit, k se ga napopa tam pr oknih, da šipa not stoji?

Dragi ::

Kakšne, mate pa kej vente gor? Tuhtam, de bi dal 2 120x120 pa na fanmate-ta

Tugo ::

ni rjav, črn je in je malenkost drugačen od unga za okna. za okna maš drugač tut prozornega. kaj je razlika, pa nimam pojma.
imam pa na radiatorju 2 x 120 s home made regulatorjem.
vcasih sem imel ragulator, ki je bil temperaturno reguliran, potem sem pa opazil, da je brez veze. zdej mam ročno regulacijo (zvezno) in je velik boljš, nastaviš po sluhu in je to to ;)

lp, T.

Dragi ::

kul, bom probou, pa bom pol poročal o mojih dosežkih ali nedosežkih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno - par vprasanj

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241979 (1395) tec
»

Na kaj pazit, ko delaš vodno hlajenje!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1018352 (6452) Jackass
»

Izdelava shrouda za radiator.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81646 (1484) e-marko
»

Pritrditev ventov na radiator...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181153 (956) boštjan
»

Price Of radiator

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131005 (756) segi

Več podobnih tem