» »

Ikone winXP niso vidne v win98se (glasba, slike, videi)

Ikone winXP niso vidne v win98se (glasba, slike, videi)

reber ::

V XP so že po defaultu v mapi moji dokumenti in pa v dokumenti v skupni rabi, že narejene podmape z imeni: moje slike, moja glasba.., prav tako v dokumenti v skupni rabi....

Te ikone so drugačne od klasičnih ikon za mapo. Te drugačne ikone pa v win98se niso vidne. Mapo dokumenti v skupni rabi imam dano v skupno rabo v omrežju, vsa muzika, slike, filmčki, .... so tam notri, pa da lahko do teh datotek dostopam iz drugih računalnikov sem pač dal v skupno rabo.

na drugem računalniku ki ima win98se pa je izgled ikone mape drugačen, pravzaprav tak, kot za vse nepoznane ikone.
Na računalniku ki ima XP sem želel spremeniti izgled ikone mape, vendar ravno pri teh ikonah možnosti za spremembo izgleda ni, je pa možnost pri vseh ostalih navadnih mapah, najbrž tudi te ne bi bile vidne v win98se če bi se afnal s slikcami...

Ali je način, da tiste ikone map spremenim v navaden izgled, saj mi tudi sicer drugačen izgled map ni preveč všeč.

Ali bi lahko rešil na ta način, da te mape enostavno pobrišem in ustvarim nove, pa čeprav z enakim imenom, pravzaprav bi mogoče še poenostavil, saj namesto imena mape "glasba v skupni rabi" lahko napišem kar na kratko "glasba" ali pa "muzika", saj ni potrebno da zraven piše še da je v skupni rabi. Ampak te mape so sistemske mape tako da ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mreža med win 98in win7

Oddelek: Omrežja in internet
303189 (2434) Duhec
»

Pravice in skupna raba datotek v Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
305083 (4690) SLO_Matej
»

Skupna raba skenerja

Oddelek: Strojna oprema
121724 (1601) s1m0n
»

win7 pa vista v omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
172031 (1780) tey007
»

LAn povezava med dvema PC dela ne!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271843 (1386) Blisk

Več podobnih tem