» »

Gigabyte in radeon 9200se problem

Gigabyte in radeon 9200se problem

sharp ::

Živ.No včeraj sem šel za punco kupit računalnik in ker ne rabi kake hude mašine sem vzel Jae-tov komplet.
Celeron 2600
Gigabyte GA-8IPE 1000 Pro3
Asus Radeon 9200 se
256mb ddr400
Ok,danes naložim windowse, ga parkrat reštartam in zadeva dela,vse ok.Potem računalnik ugasnem in ga hočem prižgat..nič..disk in ventilator se zalavfata vendar računalnik ne zapiska in tudi monitor je mrtev.Končno se mi v četrtem poskusu zažene,ga ugasnem še enkrat in spet isti shit,zadevo se mi zažene šele po tretjem ali četrtem poizkusu.A ima kdo podobne izkušnje in kaj naj bi bilo narobe?

ERGY ::

HM ... Gb plate majo automatski restart po 20sec. Pusti comp 20 sec pol pa dve sec drzi na stikalu za uklop pa bos vidu ce upali morda je ksna nastavitev u biosu spremenjena :\ , morda mas prevec obremenjen prikljucek kjer je komp prikljucen oz. probaj kabl za napajalc direkt u vtikac uklopt brez kakih razdelilcev.:\


LP ERGY

pviran3 ::

Jest mam Gigabyte GA-8IPE 1000 Pro1.0 in radeona 9200 series in nisem imel še nobenih problemov.

Poskusi windowse zagnati v varnem načinu da nebi naložu gonilnika za grafično, mogoče pa imaš starejši monitor 14' ali podobno, in to ne potegne na 1280 resolucije in je tema na ekranu - izkušnje

Pa bios de na safe-mode

sharp ::

Hvala zaenkrat obema, bom probal ta vikend.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test matičnih ploŠč - kje so clr cmos zobci

Oddelek: Strojna oprema
163590 (3293) Siddh
»

Težava s ploščo Gigabyte

Oddelek: Pomoč in nasveti
7600 (554) king22
»

S temperaturami v računalu je neki hudo narobe!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141261 (820) pviran3
»

težave s biosom na abit bh6 440bx

Oddelek: Pomoč in nasveti
171331 (1176) Pyr0Beast
»

Sestavite mi ponudbo

Oddelek: Kaj kupiti
281874 (1150) bane

Več podobnih tem