» »

tipki w in y kar naenkrat trdi ....

tipki w in y kar naenkrat trdi ....

MEDENA ::

k sto hudičev....včeraj sem malo kofeta polil po tipkovnici in zdej sta ti dve tipki trdi k pes ....

rešitev ? :\

Sambrosa ::

kup novo ane. 2 jurja je preveč8-O

MEDENA ::

me nehaj sem dal 6000 za tole logitechovo...mora obstajat kaka fora...odvijem in spucam kaj al kaj ?

Highlag ::

Aha! :D

Če imaš srečo so tipke zataknjene v zgornji del ohišja. Precej olajša razdiranje. Če imaš tipkovnico z mikrostikali je pri snemanju tipk biti bolj previden.
Never trust a computer you can't throw out a window

delfinus ::

Js sem svojo Cherryko G81 polil s sokom in je popolno mrknila. Seveda sem jo razdrl na prafaktorje. Vsako tipko sem iztaknil posebej. PRi iztikanju tipk je treba bit se posebej previden. Ne vem kako ima to reseno tvoja. V glavnem pri meni so bili taki drobni zatici, ki si jih moral pritisnit v globino s tankim izvijacem, na vsaki tipki sta bila dva zatica in potem se je locila od podlage. Najprej sem scistil previdno folijo s kontakti, ki je bla vsa mastna in sladka, potem pa sem nekaj sprical tipke s sprejem. A to ni obrodilo kaksnih rezultatov. Tipke so bile se kar naprej trde. Iztaknil sem se plastiko s crkami in jo locil od plastike na katerem je mikrostikalo. Dal sem jih pod toplo vodo in jih pral vsako posebej pod curkom. Potem sem jih posusil in tipkovnico sestavil. Sedaj dela kot nova in se boljse :). Stara pa je hmmm skoraj 10 let :).

lp, D.

Vesoljc ::

vsako spodobno tipkovnico se, ko jo razstavis seveda, da oprati v pomivalnem stroju
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

MEDENA ::

je že bolje :)

samo od sebe...

BigWhale ::

Razmontiras in v stroj za pomivanje posode.... Ali pa pod tus vrzes... pa je...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polit prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6416426 (13669) _koki_
»

Projekt Svinjarija ali Kako sem očistil tipkovnico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13719638 (16986) energetik
»

Polita tipkovnica s sokom

Oddelek: Strojna oprema
91807 (1807) Horsechoker
»

Tipkovnice - katero predlagate za dobro tipkanje!?

Oddelek: Kaj kupiti
212020 (1774) ginekolog
»

Čiščenje tipkovnice?

Oddelek: Pomoč in nasveti
153458 (3303) gorenc

Več podobnih tem