» »

Katerega?

Katerega?

Justy ::

Ne morem se odlocit kateri DVD od teh treh, ki jih prodajajo pri JAE d.o.o naj kupim?



Tole pa sem prebral na digit-life


Pioneer
Pioneer DVD-114/104S (10X/40X)
One of the most popular DVD-ROM devices in the world. 114 version uses a standard tray, and 104S uses their proprietary technology Slot-In. It's not only perfect features that make it popular but also possibility to integrate RPC-1 almost immediately.
Pioneer DVD-115/105S (16X/40X)
The last DVD-ROM from Pioneer. A bit noisy due to its speed characteristics. 115 model (tray) is louder, 105S (Slot-In) works less noisy. Firmware upgrade to turn it into RPC-1 is available.


Torej se bolj splaca kupit 105 model (z rezo ce mam prav), je mal drazji sam naj bi bil bolj tih?
Zanima me pa se v cem pa se razlikuje DVD PIONEER A05 16xDVD, 40xCD Retail od preostalih dveh, ki naj bi dobil celo zlati monitor...?

luni ::

Kupi Slot In verzijo. Ce je tisja ali ne ne vem, ampak je pa 100% bolj kulerska... Jaz mam 114ko in mi je kr zal da nisem takrat mogo dobit Slot In verzije. Jebesh...
Na AOpna pa pozabi. Saj ne da bi bil slab, ampak je Pioneer boljsi in cenejsi.
Artificial Intelligentia

miranpozar ::

Pioneer DVD... odlicna izbira!
Retail verzija je tista v lepo pakirani skatli, s kablom, vijaki, mogoce celo kaksen neuporaben software (itak bos uporabljal PowerDVD na koncu, verjami), tako da je absolutno neumno, da odstejes dodatnih deset jurjev za to!
Tray verzija je tista, ki ima pladenj, a ker obstaja dosti bolj cool...
SlotIn verzija, ki ima isto notranjost a mega cool izgled in funkcionalnost, ti torej priporocam le-tega.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

yjj ::

105

Justy ::

Ok, danes sem dubu DVD Pioneer 105S, narocu sem ga namrec prek neta. Zdej me pa zanima a bi moral zraven dvd-ja dobiti kaka navodila ali disketo ali cd ali bilo kaj. Dobil sem namrec samo enoto in cisto nic drugega !?
Please naj mi nekdo pove:O

frudi ::

pravzaprav ne rabiš ničesar drugega, tud jaz zravn svoje 104-ke nisem dobil nič. OEM pakiranje pač.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Kovax ::

Jest mam 105-ko... rulla... In tud glede prilozenih "disketk" ti ni treba nic skrbet... Ce bos kaj rabu se itak pred neta dobi... Regijsko se ga pa tud ze da odklent...
Priporocam :)

Justy ::

tnx, samo cudno se mi zdi, da se ne dobi zraven vsaj kakih kratkih navodil ali diskete recimo...
Ce ze cd-rom kupis, dobis zraven navodila in tudi disketo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri CD-RW in DVD pogon kupit

Oddelek: Kaj kupiti
121446 (1185) boštjan
»

Kateri DVD-rom?

Oddelek: Kaj kupiti
151734 (1427) Han
»

DVD

Oddelek: Kaj kupiti
231366 (992) matter
»

DVD ///// CDRW

Oddelek: Pomoč in nasveti
141411 (1228) Kriko
»

Pioneer DVD in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
342041 (1585) luni

Več podobnih tem