» »

Kako instalirati OS X Panther na Power MAC G3

Kako instalirati OS X Panther na Power MAC G3

TribesMan ::

Problem se je pojavil ko sem hotel upgradeat OS na PowerMcu g3. Imam instalacijo Pantherja na treh CDjih, in ko vstavim prvi CD in poženem Install Panther se mi odpre okno z tipko Restart. Ko se zadeva restarta, se začne bootat z CDja, sam pol se pa ustavi. Na zaslonu ostane podoba belega jabolka na sivem ozadju... in pol nič več.

Ni mi jasno kaj nej bi blo narobe, uradno naj bi Panther laufal na PowerMAcu G3 (blue & white) Sam ne dela...

Ma kdo kakšne ideje kaj je narobe?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

jamiroq ::

jaz sem ga na svojega blue & white g3ja lepo inštaliral...
koliko rama imaš? jaguar se je nekako tako obesil, če si ga probal naložit na računalnik s premalo rama... cdji so originalni?
aja, je optični pogon originalen applov? tudi to lahko dela probleme pri inštalaciji...

Gandalfar ::

men je na mojem g3 ibooku z 128Mb rama dobr delal..

cd sem da notr, drzal C in potem je sla instalacija kar sama

TribesMan ::

RAMa je 384MB, CPU je 300MHz, disk je 20GBm, CD pogon je itaq originalen applov... vsaj zdi se mi da je... sej ga nihče ni menjal. CDji so "originalni" vendar dvomim da je z njimi kej narobe, ker se je iz njih že updateal en iMac in je šlo...

Probal sem že z držanjem tipke C pa brez pa je vedno isti šmorn. Neki sem bral navodila in piše da bi blo dobro upgradeat Firmware, sam najnovejši firmware ki sem ga najdu je v1.1 iz leta 99... in je že naložen na računalu... Aja trenutno je gor OS 9...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OSX na x86 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
11910460 (6001) bluefish
»

Apple se boji PC platforme (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
609009 (7623) borchi
»

Kje dobiti cherryOS????

Oddelek: Operacijski sistemi
191248 (1000) TribesMan
»

Po iBook-a v Nemčijo

Oddelek: Kaj kupiti
51138 (1015) madviper
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220234 (11750) svejk

Več podobnih tem