» »

webcam program

webcam program

vetrobraan ::

Mi lahko kdo priporoči uporaben WebCam program, ki med drugim omogoča tudi funkcijo, da se snema posnetek samo kadar kamera zazna premik (primer: tako kot pri varnostni kameri)?

Lepo bi bilo, če bi pripisali še povezavo.
JustMe

JOKER ::

Zanima me samo ali morda tvoja WebCam ima montirab tud senzor za zaznavanje premikajočih se delov , ali drugače povedano - fotocelico, ki bi sprožila postopek v programu oziroma računalniku.
Če tvoj WebCam to vsebuje potem sem prepričan, da bi izdelovalec le-te priložil zanj primerno programsko opremo.
Lp
________________________________________________________
Ka te češ ....

vetrobraan ::

Proizvajalec je vgradil to funkcijo in poleg gonilnikov tudi priložil program. Vendar pa se moj sistem s programom ne razume najbolje in pogosto zamrzne.

Z nekim drugim programom sem lahko enostavno spremljal dogajanje pred objektivom, vendar pa ni bil zmožen takoimenovane "Motion Detector" funkcije, ki jo nujno potrebujem.

Fuzz ::

Probaj z Webcam XP.

Webcam XP

LP

delfinus ::

Za nadzor priporocam Active Webcam program, ki ima svasta funkcij. Kamera pa tudi zaznava gibanje in ali zacenjas snemati ali pa dela fotke v intervalih, ki jih definiras. Tako, da z lahkoto vidis kdo se smuka okrog tvojega PCja. Fora je, da niti ne rabis neke foto celice ali kaj podobnega. Kamera je pac ves cas vklopljena, ti nastavis samo obcutljivost, ki zazna premike v prostoru in takrat zacne snemati.

lp, D.

vetrobraan ::

Super!

Hvala za pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

video nadzor

Oddelek: Zvok in slika
101703 (1477) innerspace
»

IP Webcam Software

Oddelek: Zvok in slika
82627 (1365) strajnarR
»

spletna kamera (video nadzor)?

Oddelek: Pomoč in nasveti
62024 (1868) pierlo
»

Nakup spletne kamere... katere že?

Oddelek: Zvok in slika
192821 (2515) Mirč
»

Ugly MF

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
51812 (1812) classic

Več podobnih tem