» »

Po 24:00 kr ena muzka :>

Po 24:00 kr ena muzka :>

glavic ::

ok.. en problem
vsak dan po 24:00 uri na mojih ZVOCNIKIH (Cambridge Soundworks 4 point sourrand) začne pet.
to lovi kr ene "ceske-ruske" radio kanale al kwa jaz vem kwa..
uglavnem pojejo, al pa govrijo kr neki no.
ni vazno kok mam zvocnike naglas, "radio" je zmeri na isti glasnosti.
poje 2min pa prekine za 30s pa spet tako do ne vem kdaj, ker grem spat :>
Musselli bizi

matic ::

?????? ????????????? ??????????????
?????????????? ?????????????????
???????????????? ?????????????????????????????
????????????????? ??????????????? ???????????????????
????????????? ????????????????????? ???????????
?????????????????? ?????????????????
??????????????????????? ???????????????????????'' :D:D:D

Pojdi na institut jozefa stefana!:D

Nene joke.. a mas zvocnike takat prizgane na elektriko al ne? Probaj jih premaknit na drugo mesto v sobi..

Tomi ::

Verjetno lovis amaterske signale, ker to, kar si napisal, me spominja na igranje iskanja po ostalih spektrih radijskih valov.
Pa so ti zvocniki prikljuceni samo na racunalnik ali se na kaj drugega. In ce, potem ugasnes racunalnik ali ne?

Drugace pa malo prestavljaj zvocnike, pa bos videl, kaj bo?
Sicer pa, ali zjutraj spet igra ali konca?
metrodusa.blogspot.com

R@C@ ::

Če laufaš setija, pol si verjetno našel zelence !!!8-O

:D

glavic ::

čehe zelence :> nene joke =>
zvocniki so priljuceni samo na rač.
Musselli bizi

kuzifix ::

Odlicno! :D Sicer ne tvoj problem, ampak to kar ti dela. Jz sm mel namrec isti problem doma z domacim kinom oz. ozvocenjem. Satelita sta mi kar naprej lovila neke ruske, srbske radije. Najprej potihem, pol ful naglas, pa spet potihem, pa crkne, pa spet pol. Ampak to odvisno od dneva. Nekaj smo domnevali da bi lahko kabli delovali kot antene, ali pa da ojacevalec nima zascite, vendar do kaksnih tehtnejsih ugotovitev nismo prsl (frend, prfoks za fizko, jz, se ene par kolegov k se s tem poklicno ukvarjajo)... Pol sm pa zvocniske kable zamenjal, in od takrat naprej se je pojavilo samo se ene dvakrat tako da ... Poskusi s tem :D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

glavic ::

in kje da dobim take kabel ?
woffer => za nastelat glasnost => rac. ?
Musselli bizi

kuzifix ::

Kable dobis v vsaki bolsi avdio stacuni, ce so kasni posebni prklucki pa se uno nabavs pa da ti skupi dajo vse skp. Drgac pa ne morm rect da ti bo tole 100 % odpravl problem. Jz sm pol se ene parkrat zasledu neki malga motenj, sam definitivno je pa manj.
Mrbit bi uni kabli, 100 DM/meter kej bols bli >:D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

MTB ::

To so verjetno signali kratkovalovnih postaj. Zaradi odboja od zemeljskih plasti se znajo včasih pojaviti signali zelooo oddaljenih postaj. Na to vpliva tudi vreme, pa ne boste verjeli, celo sončne pege. Pozimi tega pojava verjetno nisi zasledil. Ojačevalnik ni oklopljen, pa malce slabše kvalitete, zato pa ti šprica not. Probaj ga ozemljiti, pa nabaviti boljši oklopljeni mikrofonski kabel. Ali pa čakati, da vse to mine.

RS

Hepan ::

Meni se ( je ) dogaja isto...sem prestavo racunalnik na drugo lokacijo pa nic vec...

blue96 ::

meni ce mam ugasnjen cmp imn prizgane zvocnike mi lovi radijsko postajo na 94.9 mhz. katera je, ne vem.
.

Lunik ::

To je tovarniška napaka na zvočnikih. Ma jih tut en moj frend in mu ponavad po radiu komentira fuzbal. ;((

glavic ::

ok, v topicu sm napisa samo po 24:00 kar sem ugotovil, da ni res..
zdej lovi na vsakih 10min ...
Musselli bizi

Tomi ::

Guest you found plenty of aliens.
Sicer pa, če se ti ne da kupovati boljših kablov, zateži prodajalcu (hm, komu pa se da? )
metrodusa.blogspot.com

elfin ::

Sem imel podoben problem. :\Če sem na videokamero Super 8 Sony priklopil zunanji mikrofon (taki, ko sem ga dobil poleg zvočne kartice, pa se ga dobi za kakega jurja al pa manj), se je slišalo iz TV-ja en francoski radio. Ko sem priklopil en boljši mikrofon, pa je to izginilo.

Niso bli Marsovci, to vem zagotovo, ker so se po francosko pogovarjali.
:D




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri digitalni radio tuner - DAB komponenta ali druga rešitev ob ukinitvi analogneg (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5411974 (7621) Juneau
»

AM Stereo postaje v Sloveniji

Oddelek: Zvok in slika
407585 (5689) nikolahodin
»

brnenje v zvočnikih

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
497430 (5206) bullet321
»

Statika v zvocnikih (pri maticni A8N-e) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
544111 (3622) Mac Gyver
»

Motnje z radijskim signalom

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
82338 (2183) Azrael

Več podobnih tem