» »

NERO problem

NERO problem

urosh ::

Halo.

Odkar sem formatiral računalnik (ker končnu uporabljam licenčne XP-je) me zajebava Nero. In sicer mi naredi tole:



Zakaj? Sem poizkusil pečti z 5.5.x.x, z originalnim (ki sem ga dobil zraven), eno 6stko in sedaj z tazadnjim... Zmeraj mi to napiše. Po tem pa se računalnik neha odzivati in samo tako na par sekund se miška malo prmakne, CD pa tuli na polno. Ne pomaga drugo, kot da mu izključim elektriko in ko ga ponovno priključim nazaj, mi speče en CD normalno, pri naslednjem pa spet ista zgodba. Seveda nebi bilo tako hudo, če mi CDja nebi zjeb**... Tako pa je izkoristek definitivno premajhen, zato me zanima, kako bi lahko odpravil težavo - če slučajno kdo ve... Drugače je pa star nekaj mesecev LG combo varianta DVD+CDRW 52x32x52x16...

Tnx

urosh ::

še enkrat slika... (kaj sem prej narobe naredil??? je pomembna velika .JPG???)

RobyRob ::

Kot prvo, ko testiraš uporabljaj CD-RW in ne CD-R, če ga uniči se še vedno lahko formatira (vsaj mislim, meni še ni bilo potrebno).
Combo enote so baje zelo problematične. Jaz imam DVD pekača in z DVD-ji dela brezhibno, s CD-ji pa včasih zajebava.
Si probal googlat? Probaj kake druge ASPI driverje. Win XP service pack. Firmware za pekača. Kake SCSI driverje če maš res SCSI vodilo. Ampak najprej temeljito pogooglat.
Če nič drugo ne pomaga, pa probaj nazaj na piratske XP-je :D

urosh ::

Saj to je ravno finta, NIMAM SCSI vodila... Pa enega zjebe, drugega pa speče. Prej je delal super. Zajebava me šele od takrat, ko sem ga formatiral...

Lp

urosh ::

Ok, sedaj dela. Tistega SCSI nisem niti prav opazil prej... Sem potegnil nove voznike za nForce 2, sedaj pa je vse ql...

Lp

tnx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD RW slim konektor - kje dobiti???

Oddelek: Strojna oprema
101006 (929) misek
»

ohišje iz pleksi stekla - homemade

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
144253 (3807) urosh
»

mail server - kako, kateri

Oddelek: Programska oprema
142250 (2119) 64202
»

server 2003 problem

Oddelek: Programska oprema
171436 (1278) urosh
»

En pravniški nasvet prosim

Oddelek: Loža
161652 (1200) Daedalus

Več podobnih tem