» »

Duron steping

Duron steping

ERGY ::

Sm nabavu durona u mlacomu pa me zanima ce je ql s tem stepingom in kaj se da iz tega nardit.:8) MIXJB0423BPMW je pa 1600 verzija



LP ERGY

profii ::

23teden izdelave leta04 če se ne motm. jedro je t-B
V tbreda ga ne boš mogel odkletni če na to ciljaš.
naj me kdo popravi če se motim.
lp

jest10 ::

Ja kaj se da narediti. V skoraj vsakem primeru ga lahko dobro naviješ. Večina gre že z original voltažo na 2GHz

profii ::

Zato ker ma manj pomnilnika kot tbred jedro moraš za enake sposobnosti dati okoli 10% več mhz.
Naviješ ga pa lahko vseeno 0:)

ERGY ::

Ok hvala za odgovore.:) Zej me pa zanima a so ti modi k so mogoci odvisni prov od tednow izdelave al lahk upali se pr komu s podobnim steppingom ??? a so ksn now trik nardili pa se ne da??? Obstaja ksn drug nacin modanja u atlona xp ...???:D



LP ERGY

jest10 ::

Niti ne. 10% razlike je pri kakšnem kodiranju. pri igrah je le kake 5% počasnejši od xpja

ERGY ::

Sepravi to je vse kar ti ponudi dodatnih 64 kb predpomnilnika ???


LP ERGY

kuglvinkl ::

L2, ne L1.
Your focus determines your reallity

ERGY ::

Ja L2 sej, L2 je pr atlonih xp 128. :)

LP ERGY

kuglvinkl ::

Dej link.
Your focus determines your reallity

ERGY ::

Ja vidm sm zajebu ...:D zej se ne spomnm tocn verjetn bo 256 ce si reku da ti dam link >:D L2 mam zdej u mislih brez L1. Zmedl me je to k si reku L2, ne L1.
Jst sm zgorej napisu k sm mislu da ma atlon xp 128 L2 . Pol si pa sam se reku L2 ne L1 pa zto sm mislu da je 128 . :\

LP ERGY

kuglvinkl ::

Življeje ni enostavno, kje pa... Ampak, okrog L1 in L2 glede o tem kolk je to kb, je pa zadeva čist enostavna.

KAr se tiče pa meritev, kolk kej doprinese, pa gle digi-life.com, xbit, in tech-report.
Your focus determines your reallity

jest10 ::

ERGY ::

Najlepsa hvala :))

LP ERGY

jest10 ::

Do koliko ga pa ti spraviš?

Wad@ ::

kot vidim je duron občurtno počasnejši le v 3d markih(igrah..?), v sandri in podobno pa ni velikih razlik.

pa še nekaj..če je duron modan v xp, a se gotovo slabše navija(posvod ko je modan in navit je manj navit kot kadar je ne modan).

jest10 ::

Ja zaradi večjega L2 spomina je tudi večje segrevanje. Zato se takrat ob enakem hlajenju manj navije

ERGY ::

Naviju nism tga tko kt se dela. Sm pa probu za 100 mhz ce pali pa dela. Moram prej low level format nrdit k mi hd neki stoka z enimi errori. Ksneje bom javu ce bo kej dobrega cez ksne 5 dni.

LP ERGY

jest10 ::

Pol pa navijat! Ta procesor prav prosi da ga naviješ:\

ERGY ::

Zdej laufa na 2100mhz(175*12) 1.75V pr prblizno 45C v linuxu :D Windowsi se mi nocejo instalirat vedno ksn error zrd HD. Se nism uspel nardit LLF.:\ A kdo ve (da ne odpiram nove teme) nardim low level format na maxtorju. Dl sm en program sam moram nardit nek install na disketo.tga pa ne morm k winsi ne laufajo???:8)


LP ERGY

ADF ::

LLF stori zgolj, če imaš bad sectorje, drugače ne boš dosegel prav ničesar (v primeru, da imaš bad sektorje, pa tudi vprašanje če bo zaleglo).
Poleg tega je vprašanje ali HD errorje dobivaš tudi ko ti mašina dela na predpisani frekvenci, ali samo ko je navit. V slednjem primeru ni HD nič kriv.

jest10 ::

Kero plato pa imaš?
Če nimaš daj nastavi delitelj na 5

ERGY ::

HD errore dobim tud pr default ffrekvencah ???? brez povisane voltaze in ostalega. Bad sectorjev nevem ce mam lih ampak kdr sm hotu popravlat to *napako* mi izpise pr ene 70% unrecoverable error ??? . PLata je GB7vax:8) . Rami > en od twinmosa pc2700 , drug je corsair xms 3200 . Zdej laufajo na 166 oboji in imajo timinge 2.5-2-2-6. Sm pa opazu da se disk segreva kr dosti pr normalni uporabi. Sm pr frendu mal tscav prste gori pa je vroce ze po parih minutah???:|



LP ERGY

jest10 ::

Formatirati si probau?
Pa vštimaj si en vent da ti piha čez disk

ERGY ::

Ja formatirat sm ze probu in dela sam k pol noce instalat. vedno ksn error od filesystema al pa ce ze dokonca ceu install izpise error da manka al pa je pokvarjena dat sys32/config ???? Vent ze piha cez disk :\ Morda bi dau se enga? :D

LP ERGY

Dodgeviper ::

No jst sem imel podoben problem z WD diskom.
Ni in ni hotl instalirat zmerom neki erorji. po 4x formatiranju, sem naredil takole da sem win xp instaliral na drugo particijo. in je vse skupaj zalaufal.
Zdej moram prečekirat kaj je narobe s ta prvo.
Stem da kokr vem pri ergy-u ne pomaga niti tole, tko da res čudn.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava s tujino mi ne dela ???

Oddelek: Omrežja in internet
14917 (813) Tilen
»

matematika

Oddelek: Šola
9935 (688) Ziga Dolhar
»

VisionTek Radeon X800Pro

Oddelek: Novice / Grafične kartice
132483 (2483) Caligula
»

Zakaj se mi comp sam povezuje z internetom

Oddelek: Pomoč in nasveti
9763 (660) Caligula
»

agp aperture size

Oddelek: Pomoč in nasveti
12926 (716) ERGY

Več podobnih tem