» »

5.1 zocna kartica in slusalke..

5.1 zocna kartica in slusalke..

Cranchi ::

Kupil sem novo plato Abit IS-7 in ima integrirano 5.1 zvocno kartico, ko priklopim nanj slusalke, sicer deujejo supet in vse, vendar me v igrah moti sledece, za vsakih 90 ° ko se obnem je glasnejsi/tisji zvok ?

v nastavitvah imam nastimano na slusalke, tako da nevem kaj bi bilo lahko narobe.. ??

hvala za odgovore, uglavnem to kar jaz hocem je se znebiti tega spreminjajocega se zvoka..

Cranchi ::

joj no a mi lahko kdo pomaga prosm, ker sm cist zmeden v igrah itd..

CaqKa ::

to je stereo..

postavi se vun na cesto in glavo obračaj za 90°.. a je jakost zvoka v vseh smereh enaka?
ne ni..
no in podobno se dogaja v igrah.. pametni programerji so naredli prostorski zvok :)

če te tak fejst moti potem nekje poišči v nastavitvah iger izklop prostorskega zvoka..

sicer pa je ta feature le dobrodošel ker ti približno daje slušne informacije kje v prostoru se nahajaš.

Cranchi ::

v nastaviitvah imam izklopljeno, s prejsno plato neko asusko ki je imela navadno zvocno je delovalo uredu, zdej pa tak zvok..

ce hodis naprej ze izredno tiho, ce hodis levo ali desno tako da gledas naprej je jakost tako glasno, sploh pa ce je kaksna streljaska igra..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slušalke za gledanje filmov, blu-ray, 7.1/5.1, ipd?

Oddelek: Zvok in slika
91484 (1189) Scorpia
»

Logitech G430 - Glasnost porazna..

Oddelek: Zvok in slika
152613 (2097) iDare
»

gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8510664 (9231) r3dkv1c4
»

LCD TV SAMSUNG LE46D550 ali Plazma TV sprejemnik LG 50PV350

Oddelek: Zvok in slika
293394 (2345) Fizikalko
»

Statika v zvocnikih (pri maticni A8N-e) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
544114 (3625) Mac Gyver

Več podobnih tem