» »

Tiskalnik HP LaserJet 4

Tiskalnik HP LaserJet 4

Tea Time ::

Lep pozdrav...

Imam en problem... Namreč, imam omenjen tiskalnik... Menjal sem že cca. 5-7 tonerjev (se ne spomnim natančno), kar pomeni okoli 30 000-40 000 strani.
Torej. Ali se mi splača kupiti nov toner (23 000 Sit za 3000 strani original) ali ponovno polnjen (14 000 Sit za 6000 strani)? Kdaj se pojavi problem z razvijalno enoto (je tiskalnik že opravil kritično mejo)?
Ali bi bilo bolje kupiti kakšnega laserca (Brother, HP) za okoli 45 000 Sit?
Najbolj me zanima, kdaj pride do težav z razvijalno enoto...

Hvala za odgovore, LP.
Have a break!

ali3n ::

"štiričke" so pravi heavy duty printerji - praktično neuničljivi - sploh če imaš kovinsko drobovje (vodila, valji); tko da se ga splača imet - če velik printaš...
Vsake tolko časa ga je pametno nest na servis - da ga spucajo in zamenjajo valje (potrošna roba); v bivši firmi še veselo služi 4MP, je star verjetno več kot 10 let... :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tea Time ::

ali3n hvala... A mogoče čisto približno (ampak res približno) veš, koliko stane takšen servis? Hja, tale moj printer je tudi star okoli 10-11 let... Pa sem res zadovoljen. Printa super. Nikoli še ni bil na servisu... Ne bi pa rad dal za servis+toner toliko, kot bi me prišel nov printer. Seveda bi spet kupil laserca (cenejšega se ve)... Kaj meniš?

Lp.
Have a break!

ali3n ::

pojma nimam kok to stane; najboljš da pokličeš na servis.. se pa pomoje splača to narest, ker maš potem praktično nov printer...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnjenje tonerjev

Oddelek: Strojna oprema
169822 (7549) kmetek
»

Laserski tiskalnik za v pisarno?

Oddelek: Kaj kupiti
274159 (3685) barakus
»

[Laserski tiskalnik] - barvni do 100.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
192390 (1988) glinik
»

poceni laserc...samsung 1520 vs. hp 1010

Oddelek: Kaj kupiti
112082 (1732) pavl
»

Laserski tiskalnik nakup jutri

Oddelek: Kaj kupiti
282896 (2306) iskra

Več podobnih tem