» »

modem

modem

Hana ::

Oj!

Kako naj ugotovim, ali je z mojim modemom vse ok? Od grmenja naprej se namreč ne morem nikakor več povezati na internet, kljub temu, da sem imela računalnik in linijo izklopljeno.

Sem preverila v Device Managerju (Upravitelj naprav) - pa pravi, da modem deluje normalno. Tako da ne vem, ali je kaj s programom ali pa je kriv modem. Ob vzpostavitvi pravi, da pač povezave ne more vzpostaviti - niti pa ne pride v stik z linijo.

Imam en čist navaden 56k modem, povezavo na voljo. Ne bi rada kupvala novga modema, če je pač s tem vse ok. Pa res ne vem, kako naj preverim.

Se opravičujem za nestrokovne izraze in moje neznanje :)). Upam, da mi bo kdo znal svetovati.

Hvala že v naprej.

Hana

Microsoft ::

Men vceri tud net ni delal. Sm mel vse przgan, sekal je kr lepo, sam je do polnoci lepo delalo. Potem drug dan pa nic.

Eh, dons me pa poklicejo, da so neki hekal.

Pac, klic na ISP, naj preverjo, ce bi ti moralo delat ali je pri njih kak problem.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Blaž ::

mel sm iste tezave in vse kar sm naredu je, da sm vzel modem ven iz PCI slota in ga dal v drug PCI slot in nato je vse delovalo normalno8-O :P

xstyl ::

men se je zgodlo enako, pol pa sm ugitivu, da sm mel v Lastnosti modema obkljukano Čakaj na znak centrale . Pol pa sm samo to odkljukal, in je delalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disconnect vsako minuto do dveh za 5-10s

Oddelek: Omrežja in internet
452976 (2132) mgermo
»

ADSL ne dela!!!

Oddelek: Omrežja in internet
282324 (1573) Pyr0Beast
»

Nevihta in PC

Oddelek: Loža
472569 (1694) neoto
»

Računalnik crknu po testiranju s Primo 95 NUJNA POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
171479 (1183) Bager167
»

A je se kdo danes cez noc (okoli 3:20 zjutraj) imel tezave z racunalnikom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
502771 (2076) frenk

Več podobnih tem