» »

GREY ORB :)

GREY ORB :)

Red_Mamba ::

Poglejte si tale GREY ORB :D



  • spremenil: luni ()

alien-w ::

huhh! grdo, ampak verjetno ucinkovito!

Sergio ::

that's like the ugliest motherfucking cooler i've ever gotten to see:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ChiefThunder ::

Se po videzu vsaj nč ne pregreva.8-)

luni ::

WTF te je to in kako deluje?!? 8-O
Artificial Intelligentia

roro ::

Izgleda kot kakšna naprava za mletje krme na neki piščančji farmi. ;)

Red_Mamba ::

Ideja je v tem da ventilator jemlje zrak iz okolice in ga piha direktno po kanalu (tisti beli kanal je iz papirja:D) na hladilnik procesorja. Procesor je sedaj 7-8C hladnejši kot pa prejšnja varjanta z ventilatorjem na hladilniku. BTW: hladilnik je še vedno originalen kot sem ga dobil zraven računalnika, višina reber je samo 5mm. Ventilator ima asihronski motor (220V, dve brzini 1.1W ali 55W, uporablja se za prezračevalnike) na kratkostično kletko kar v praksi pomeni brez krtačk in brez iskrenja. Kljub temu se slika na ekranu rahlo trese pri nižjih frekvencah osveževanja, ampak če premakneš kišto bolj stran od monitorja je čist OK. Stvar je bla ubistvu test. Želel sem namreč preizkusit ali bi blo mogoče hladi termoelektrik z ventilatorjem in ne z vodo. Po tem poizkusu bi rekel da je to možno če pri nizki hitrosti ohladi za 7C bo tudi 120W peltier pri višjih obratih.:\

luni ::

Ce mislis s to zadevo hladit peltier, potem si raje zrihtaj dobre usesne cepke, ker bos drugace oglusel od ventilatorskega hrupa!
Artificial Intelligentia

Red_Mamba ::

Ti pa raje zapri usta pa pazi da ti oči ne padejo iz jamic ko ti bom zaupal da je tale ventilato pri veliki hirtosti malo glasnejši kot a tisti navadni ki jih mam v ohišju pa v napajalniku8-O

alien-w ::

ja sej, ker je tolk velik je verjetn res dost tih. Tko kot moji 120mm, so tut tisji od raznih blue orbov oziroma golden orbov.

msmiha ::

SI bi še ljudje lahko izmislili kaj bol grdega:P
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

(pre)glasen računalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
253740 (3143) djem
»

Temp vode pri vodnem hlajenju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201555 (1260) salesky
»

Pravilna raba VENTILATORJEV....

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
393442 (2707) SkIDiver
»

peltier + luft

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192241 (1905) TESKAn

Več podobnih tem