» »

Disk-vroc...kot le kaj :)

Disk-vroc...kot le kaj :)

Cr00k ::

Zdravo, rad bi uprasal, ali je normalno...da se disk, kar posteno greje...disk je ATA33 ...amm pomoje..sem moral zaradi diska...zamenjati disketno enoto, ki se je pokvarila..iz neznanega razloga, verjetno ji je bilo prevroce :lol.

celica ::

Hoj .. Ja pol pa je skrajni čas da ga daš malo na hladno ..
Pripopaj :D mu kak cencilator, da mu piha po duši. Se ti zna zgodit da bo duša sla iz njega ..ha ha>:D Drugace pa se harddisk sme zagret, ampak ne tako da se spečeš na njem ..
negre..! gre ..? joj GORI ..!

Reso ::

Za hddje jecist normaln da se segrejejo do 50C. Jzst jih pustim da se prazjo, pa so tok vroci da sploh ne vem kako lahko se delajo.:'(

||_^_|| ::

moj disk je tolk mrzu da ga mam direkt na procesor popnenga, da mi ga hladi:))

OrlyTM ::

Pišuka, moja dva IBM-a sta pa čist luštno cool in prov lepo predeta, sm tko zadovoljen z njima, da jima bom gotov čokolado kupu :)))

Raid rox big time :D:D:D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Reso ::

Ja jzst mam zdej 2xIBM Ata100 cist skupi prsravfana pa se sploh ne grejeta tok kot ta stara baracuda... Sam se vedn sta pa ful vroca :D

||_^_|| ::

moj tadrug disk je pa tolk vroc k mam ful pick gor>:D

Loki ::

Jest mam trenutn IBM DPTA 20.5 g, pa je cist v redu. Po podatkih iz Monitorja nej bi se segrel po nekajurni uporabi na cca 35 stopinj, enkrat, ko sem ga pa imel nekaj dni neprenehoma prizganega (SETI), pa na otip tut ni bil nevem kuk vroc.

sinko999 ::

Če je disk sam za sa sebe not pritjen pa je nad njim za 2 diska placa se ne bo grel . Kak pa boš dal še en disk nad njega se bo vse skupaj segrelo tam na okoli 40-50 °C
tak da daj neki ventilator not med diska .
Ni? ni ve?no !

LuiIII ::

Ma ja s telimi IDE diski še kr gre. Tukile kjer delam pa imamo eno takole luštkano mašinco, ki ima noter ene par Cheetah36XL diskov in RAID5. To se pa res greje. Ker je fajn prepih čez server mislm, da pozim sploh ne bomo rabil gretja.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura diskom vendarle ne škoduje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
619539 (6579) MrStein
»

Kake temp diskov imate in kdaj je prevec?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
442551 (1728) Mr.B
»

Kateri tihi,zanesljivi in hiter disk priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
342459 (1585) Grimlord
»

Zalman HDD Cooler - fenomen segrevanja namesto hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
412381 (1571) guest #44
»

WD HDD problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
241396 (956) Tjulenj

Več podobnih tem